Українські прикордонники отримали офіційне підтвердження від поляків про закриття пішого пункту пропуску «Долгобичув-Угринів»

Опубліковано: 20.12.2018. Автор: . Львівська область

Українські прикордонники отримали офіційне підтвердження від поляків про закриття пішого пункту пропуску «Долгобичув-Угринів»

Про те, що пішохідний пункт пропуску «Долгобичув-Угринів» польська сторона закриває з нового року, польські прикордонники повідомили кілька днів тому. Однак їхні українські колеги лише вчора отримали  офіційні документи з цього приводу. Поляки аргументують своє рішення тим, що для зручного і безпечного пішохідного перетину кордону пункт пропуску «Долгобичув-Угринів» не був облаштований належним чином, тож  далі працювати не зможе.

Як пояснено у заяві польських прикордонників, наприкінці року закінчується дія пілотного проекту з пішохідного перетину кордону на автомобільному пункті пропуску «Долгобичув-Угринів». Проте тимчасовий характер інфраструктури, облаштованої для пішохідного руху, створює багато загроз і не дозволяє продовжити пілотний проект в його нинішньому вигляді.

Крім того, з огляду на збільшення часу очікування перетину кордону людьми, які подорожують автобусом, виправданим є використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням, – йдеться у заяві.

Пункт пропуску «Угринів-Долгобичув» офіційно відкрили 2014 року, проте попитом він не користувався. Це був експериментальний проект, дію якого постійно продовжували. Однак тепер польська сторона вирішила його закрити.

До слова, на кордоні з Угорщиною останніми днями утворилися кілометрові черги. Водіям фур доводиться по  кілька днів простоювати, очікуючи оформлення митниками вантажу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...