Сьогодні найкоротший день року: що потрібно зробити, аби позбутися усіх негараздів

Опубліковано: 22.12.2018. Автор: .

Сьогодні найкоротший день року: що потрібно зробити, аби позбутися усіх негараздів

Цьогоріч день зимового сонцестояння припадає на 22 грудня. Саме цього дня Сонце буде найдалі  від небесного екватора в бік Південного полюса світу. Після цього почне поступово знову зближатися із Землею. Тож вже завтра світовий день почне збільшуватися.

Хоча найкоротшим днем в північній півкулі вважається 22 грудня, на практиці ця астрономічна подія «скаче» по календарю через його розбіжності з тривалістю сонячного року. Так, у 2018-му період зимового сонцестояння за Гринвічем починається 21 грудня о 22:23, а от за нашим часом це вже буде 00:23 ночі 22 грудня.

До речі, раніше народи світу святкували день зимового сонцестояння як день зародження нового циклу життя, відродження Сонця. Існують і певні прикмети, пов’язані із цим днем. Вважається, що погода в переддень Нового року буде точно такою, як і в найкоротший день року. А ще кажуть, якщо в день зимового сонцестояння записати на папері свої негаразди та спалити його, примовляючи: «Все це в минулому» – то проблеми дійсно залишаться позаду.

До слова, на офіційному сайті NASA з’явилася інформація про підготовку відправки екіпажу людей до чи не найбезжальнішої планети Сонячної системи – Венери.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...