«Хочу додому хоча б до кінця січня»: наймолодший український моряк, якого захопили у полон росіяни, написав листа

Опубліковано: 24.12.2018. Автор: .

«Хочу додому хоча б до кінця січня, але цій мрії, здається, не судилося здійснитися»: наймолодший полонений Росією моряк написав листа

Лист наймолодшого українського військовополоненого одесита Андрія Ейдера, якого разом з іншими моряками захопили росіяни біля Керченської протоки, опублікувала журналіст Таїсія Турчин на своїй сторінці у Facebook.

Андрій Ейдер написав відповідь на лист журналіста. У ній нескладно помітити замальовані цензором кілька слів – «Слава Україні».

Умови… Можна сказати, нормально, є книги, електрочайник, холодильник, батареї гріють, могло бути набагато гірше. Рани затягуються, можу ходити нормально, шкутильгаю. По сходах підніматися і спускатися складно, на жаль, велике навантаження на ноги…», – написав Андрій.

Він також розповів, що дуже хоче повернутися додому:

Хочеться додому скоріше повернутися. Мрію, щоб це сталося хоча б до кінця січня, але мені здається, що цій мрії не судилося здійснитися. Поняття не маю, наскільки це все затягнеться, півроку, рік…  Ці допити, зустрічі з різними людьми… Сподіваюся на швидше політичне рішення, поки що часу пройшло відносно небагато.

«Хочу додому хоча б до кінця січня, але цій мрії, здається, не судилося здійснитися»: наймолодший полонений Росією моряк написав листа

Нагадаємо, Андрій Ейдер разом із 23 іншими моряками опинився у полоні російських спецслужб 25 листопада, коли РФ захопили три українських кораблі у Керченській протоці.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...