Ціна життя: стало відомо, скільки бойовикам «ДНР» платять за вбивство кожного українського військового

Опубліковано: 25.12.2018. Автор: . ОРДЛО

Ціна життя: стало відомо, скільки бойовикам «ДНР» платять за вбивство кожного українського військового

Те, що окупанти так званих «ДНР» та «ЛНР» воюють на сході України не за ідею, вже давно не секрет. Гроші за вбивство платять їм представники російських кураторів на місцях. І якщо на початках кремлівське керівництво щедро винагороджувало своїх найманців, то тепер їх місячний оклад виглядає досить скромно. Навіть у порівнянні із середніми зарплатами по регіонах України. Щоправда, у них існує своя шкала тарифів, яка  дозволяє отримати «преміальні». От тільки чи виплатять їм їх, гарантувати ніхто не береться.

За інформацією відомого донецького блогера Фашика Донецького, наразі рядовий бойовик «ДНР» заробляє у перерахунку на українські гроші – близько 8,5 гривень за годину. В місяць це виходить трохи менше 6000 гривень. Інформацію про «зарплати» та «надбавки за бойові заслуги» він отримав від одного із бойовиків на прізвисько Хуліо.

Давайте перейдемо до конкретних цифр. Зарплата Хуліо 15 тисяч фублев або майже 216 доларів в місяць (скільки це у гривнях, самі порахуєте, добре?) Словом, чувак рубає бабло тоннами: якщо поділити його місячний заробіток на 30 днів, то виходить, що отримує він 7,19$ за добу. Та Хуліо цим пишається, бо, за його словами, це ж не туалети в Польщі мити за 800 євро в місяць, – із сарказмом пише донецький блогер.

Разом із надбавками за бойові виходи Хуліо отримує в місяць 17 100 рублів або 246$. Щоправда, як стверджує співрозмовник блогера, з цієї суми він частину віддає на так званий «общак» бойовиків. Тож «чистими» у нього залишається 230$. Тобто, має 8,5 гривень на годину. Крім того, за словами Фашика Донецького, бойовики мають змогу заробити додаткові гроші. Щоправда, в середовищі окупантів заробити не завжди означає отримати…

Ціна життя: стало відомо, скільки бойовикам «ДНР» платять за вбивство кожного українського військового

Нагадаємо, вчора на Донбасі наші військові дали жорстку відсіч на обстріли ворога. Окупанти зазнали втрат.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...