Дмитро Ярош хоче продовження воєнного стану по всій Україні

Опубліковано: 26.12.2018. Автор: .

Дмитро Ярош хоче продовження воєнного стану по всій Україні

Сьогодні збігає 30-денний термін воєнного стану, введення якого ініціював Петро Порошенко після подій у Керченській протоці. Більшість українців його на собі не відчували. Власне, як і не до кінця зрозуміли, для чого це було потрібно. Принаймні, з огляду на термін дії воєнного стану і зміст документа, який був прийнятий. Одним із тих, хто вважає недоречним «воєнний стан на місяць» є командувач «Української добровольчої армії», екс-керівник «Правого сектору», народний депутат Дмитро Ярош. У своєму інтерв’ю нашим колегам з «Української правди» він прямо заявив, що вважає неправильним в нинішніх умовах припиняти дію цього режиму.

Так, я голосував за введення воєнного стану на 30 днів. Але, як на мене, вводити його на такий короткий проміжок часу є повним маразмом. Світова практика показує, що воєнний стан вводять для того, щоб здобути перемогу у війні.

Пан Ярош пригадав, скільки перед голосуванням у Верховній Раді України за введення воєнного стану серед депутатів було криків та звинувачень. Мовляв, і вибори зірвуться і владу Порошенко узурпує.

Я тоді прямо казав, що це не та влада, яка може щось узурпувати. Вона абсолютно не здатна на це, тому не варто боятися таких речей. Мені здається, що Петро Олексійович найбільше упирався воєнному стану. Зрив виборів? Ну нереально! Вони б нічого там не зробили. Весь світ, американці, ЄС, тиснуть. Вони не можуть зірвати вибори. Це – нереально, просто вигадки. Після відкритого акту агресії у Керченській протоці, обстрілу наших кораблів та захоплення у полон українських моряків, влада мала відреагувати. Власне, що і зробила, ввівши воєнний стан, – зазначив пан Ярош.

Політик вважає, що наша армія тільки виграла від введення  воєнного стану. Принаймні вже є позитивні зміни. Зокрема, з’явилося злагодження, збільшилась кількість навчань, дається більше техніки тощо.

Саме тому я вважаю неправильним припиняти воєнний стан. Так само, як і не правильно, що його ввели лише в окремих областях України. А якщо удар буде зі сторони Білорусі? Якщо б я був на місці влади, то продовжив воєнний стан. Але без обмежень політичних свобод, – говорить Дмитро Ярош і одразу додає, що на його особисту думку, це потрібно було робити ще в 2014 році.

Нагадаємо, воєнний стан в десяти областях України ввели 26 листопада терміном на 30 днів.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...