Студенти-іноземці тернопільського медуніверситету вразили Мережу виконанням української колядки

Опубліковано: 26.12.2018. Автор: . Тернопільська область

Студенти-іноземці тернопільського медуніверситету вразили Мережу виконанням української колядки

Слухачі підготовчого відділення Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського підготували неймовірний подарунок – віншування та колядку українською мовою. Вийшло у них це напрочуд гарно. Відео оприлюднили на Facebook-сторінці вузу і за кілька днів воно набрало майже 30 тисяч переглядів.

Іноземці одягнені у вишиванки, а дівчата прикрасили себе традиційними для Тернопільщини хустками. Дехто поєднав українські мотиви з автентичними елементами одягу своєї батьківщини.

Для привітання обрали колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю» та заспівали її кількома десятками голосів.

Так приємно,що іноземці поважають традиції держави, в якій навчаються. То велика праця – вивчити українську мову за такий короткий термін»,  «Нехай наші депутати візьмуть приклад  зі студентів-іноземців і проконсультуються, як за півроку вивчити українську мову та культуру, літературу,звичаї та традиції, що багато років передаються з покоління в покоління, – пишуть у коментарях користувачі соцмережі.

Нагадаємо, у Тернополі юнак досить оригінально зізнався у коханні своїй дівчині біля головної ялинки міста.

Вітання від слухачів підготовчого відділення ТДМУ

Слухачі підготовчого відділення нашого університету підготували неймовірний подарунок – віншування та колядку українською мовою. Вийшло у них це напрочуд гарно. Нехай усі їхні побажання стануть реальністю у вашому життя.Подяка їх викладачам за майстерне наставництво.Відеозйомка Миколи Василечка.Монтаж Юлії Бандрівської.#TSMU #medicine #medical_education #Ternopil #medicalstudents #medical_student #Ukraine #ТДМУ #освіта #лікар #медицина #медик #Тернопільський_медуніверситет #студентмедик

Опубліковано Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського Понеділок, 24 грудня 2018 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...