У Вифлеємі хочуть ввести заявочну процедуру на вхід у храм Різдва Христового

Опубліковано: 26.12.2018. Автор: .

У Вифлеємі хочуть ввести заявочну процедуру на вхід у храм Різдва Христового

Останніми роками кількість прочан до Святої  Землі настільки зросла, що їм доводиться багато годин простоювати у черзі, аби потрапити у найзаповітніші святині. У тому числі й у храм  Різдва Христового, що побудований над печерею,  де за повір’ям, народився Ісус Христос. Тож палестинська влада спільно з церквами збирається ввести тут заявочну процедуру, аби відрегулювати потік паломників, повідомляє Агенція Фідес.

Щоб не було черг: у Вифлеємі хочуть ввести заявочну процедуру на вхід у храм Різдва ХристовогоБувають моменти, що прочанам доводиться годинами чекати, аби припасти колінами до срібної зірки, яка визначає точку, де нібито Діва Марія народила Ісуса. Тож попередній запис  дозволить туристам і паломникам замовити час для свого візиту.

Запустити нововведення обіцяють вже на початку 2019 року за згодою трьох церков, в чиєму спільному управлінні знаходиться Базиліка (Єрусалимська Православна Церква, Вірменська апостольська Церква і Римо-Католицька Церква). Усі три християнські Церкви мають при базиліці свої чернечі громади, причому будівля православного монастиря примикає до південно-східної частини базиліки, вірменський монастир знаходиться на південно-західній стороні, а католицький монастир ордену францисканців – на північно-західній.

Храм Різдва Христового — християнська церква у Вифлеємі, побудована над печерою, в якій, згідно з християнською традицією, народився Ісус Христос. Є одним із найстаріших безперервно діючих християнських храмів світу та разом з Храмом Гробу Господнього входить до числа головних християнських святинь Святої Землі і світу в цілому. Як місце народження Ісуса Христа також шанується мусульманами.

До слова, на території Марійського духовного центру «Зарваниця», що на Тернопільщині, збудували та наприкінці літа освятили «Український Єрусалим» – копію комплексу споруд Святої Землі.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...