До Книги рекордів Гіннесса потрапив львів’янин, який протягнув зубами 600-тонне судно

Опубліковано: 27.12.2018. Автор: . Львівська область

До Книги рекордів Гіннесса потрапив львів’янин, який протягнув зубами 600-тонне судно

Вручення диплома педіатру зі Львова Олегу Скавишу (більш відомому як Тягнизуб) відбулося сьогодні в Одесі. Рекордсмен зізнався, що своє досягнення він присвятив захисту безпритульних тварин.

До Книги рекордів Гіннесса потрапив львів’янин, який протягнув зубами 600-тонне судно30 жовтня на території Іллічівського судноремонтного заводу Олег Скавиш протягнув зубами 614-тонне судно. Сьогодні ж його ім’я внесли до Книги рекодів Гіннесса і вручили диплом.

Як повідомляють колеги із УНІАН, експерт Національного реєстру рекордів України Дмитро Яїцький зазначив, що вручений сьогодні документ є ювілейним для нашої країни – Тягнизуб став 50-м українським рекордсменом-стронгменом, чиє ім’я внесено до Книги рекордів Гіннесса.

За словами президента Національного реєстру рекордів України Віталія Зоріна, випадок із встановленням і реєстрацією даного світового рекорду є унікальним. Він пояснив, що в дипломі зазначено дату «30 жовтня 2018 року», коли було офіційно зафіксовано вищеназване досягнення. Таким чином, на збір відповідних доказів для зарубіжних фахівців, оформлення документів і безпосередньо реєстрацію пішло менше двох місяців. При цьому зазвичай на таку процедуру потрібно не менше року.

Це дуже складна бюрократична процедура. Нам навіть довелося діставати сертифікат відповідності для приладу, заміряли рівність поверхні причалу (на якому перебував рекордсмен під час встановлення рекорду, – розповів Зорін. – Попереднє світове досягнення перевищено майже на 40 тонн.

Підготовка до рекорду тривала два роки, упродовж яких підшукували відповідне за вагою судно.

За словами Скавиша, свій рекорд він присвятив саме захисту безпритульних тварин, щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

Під час вручення диплому Скавиш ще раз продемонстрував свою майстерність – він обв’язав канатом дівчину, яка була одним з очевидців його рекорду. Потім, взявшись зубами за канат, з легкістю підняв її вгору.

Нагадаємо, нещодавно хмельницькі кондитери встановили національний рекорд – випекли триметрового пряника.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...