Вхід у Кам’янець-Подільську фортецю подорожчає

Опубліковано: 29.12.2018. Автор: . Хмельницька область

Вхід у Кам’янець-Подільську фортецю подорожчає

Рішення про зміну вартості вхідної плати на об’єктах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника було прийнято виконавчим комітетом міської ради. Нові тарифи почнуть діяти вже з початку наступного року. Про це йдеться на сайті ДІМЗ.

1 січня 2019 року згідно з рішенням виконавчого комітету від 27 грудня 2018 року № 862 «Про затвердження вартості платних послуг та вхідної плати на об’єктах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника» змінюється і вхідна плата у Старий замок, експозиції у Ратуші та вартість деяких платних послуг, – йдеться в офіційному повідомленні.

Вартість квитка до Старого замку подорожчає на 20 гривень. Тож тепер становитиме 60 гривень для дорослих і 40 гривень – для учнів та студентів.

Збільшиться на п’ять гривень і вхідна плата в експозиції, що працюють у Ратуші. Тож з 1 січня, аби відвідати «Історію Магдебурзького права на Поділлі» та «Історію грошового обігу на Поділлі», доведеться заплатити 25 гривень для дорослих. Для учнів та студентів – 20 гривень.

Щодо вартості вхідних квитків на інші об’єкти, тож виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради вирішив залишити їх поки без змін.

Нагадаємо, 25 грудня, на Католицьке Різдво місцеві кондитери презентували мешканцям Хмельницького велетенський медовий пряник вагою близько ста кілограмів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...