Без мене мене одружили: 40-річний львів’янин випадково виявив, що має двох офіційних дружин

Опубліковано: 30.12.2018. Автор: . Львівська область

Без мене мене одружили: 40-річний лівів’янин випадково виявив, що має двох офіційних дружин

Згідно із документами, львівський двоєженець шлюб із першою дружиною уклав ще в 1999 році. Саме у той час, коли він проходив службу в армії, а з другою – п’ятьма роками пізніше.

Інформація про двох офіційно зареєстрованих дружин 40-річного львів’янина виплила випадково. Після того, як одна з цих жінок вирішила укласти шлюб зі своїм хлопцем з Іспанії.

Вчора другу зателефонувала якась Наталя і повідомила, що, виявляється, вона його дружина. Друг відповів їй, що багато років одружений, щасливий у шлюбі, і напевно вона просто помилилась. Однак жінка наполягала на своєму. Благала зустрітися, бо виявляється, вона планувала укласти шлюб за добу. Для цього з Іспанії прилетів її майбутній чоловік, а тут виявилось, що вона вже заміжня. Він зустрівся із цією Наталею і отримав офіційну відповідь від реєстратора: двоєженець!», – написала у Facebook львівська активістка Наталя Шелестак.

Активістка уточнила, що дуже добре знає цього чоловіка і він не міг одружитися в 1999 році, оскільки служив на той час в армії. А ще додала, коли він одружувався у 2004 році, жодних проблем при реєстрації шлюбу не було. Ні в його паспорті, ні в паспорті 38-річної Наталі, яка виявилася його першою дружиною, не було відміток про цей шлюб. У коментарях колегам з видання ZAХID.NET активістка уточнила:

Знаю, що ця нібито перша дружина постійно проживає в Іспанії. До Львова приїхала реєструвати свій шлюб. І тут їй відмовили. Мовляв, вона з 1999 року вже заміжня із моїм знайомим. Жінка знайшла його у соцмережах і написала, про те, що вони мають спільну проблему. Після цього вони разом пішли до РАЦСу, де їм показали акт, який засвідчує, що 19 років тому вони одружилися. Аби вирішити проблемну ситуацію, їм порадили звернутися до суду. Мовляв, тільки там можна скасувати цей документ.

В Головному територіальному управлінні  юстиції Львівської області нашим журналістам підтвердили, що чоловік має два офіційно зареєстрованих шлюби. Але поки більше нічого не говорять. Кажуть, спочатку треба розібратися в ситуації. Попередні результати будуть відомі до кінця наступного тижня.

Тим часом, і Наталя, яка приїхала з Іспанії, і її нібито чоловік, звернулися із заявами до поліції. А от своїй справжній дружині 40-річний львів’янин про те, що сталося, поки не розповів.

До слова, плутанина зі документами виникає досить часто. «Західний аргумент» вже писав про курйозний випадок у Мелітополі, коли працівники ритуальної служби у моргу переплутали покійників.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...