Яким знакам Зодіаку пощастить у 2019 році: детальний прогноз від учасниці «Битви екстрасенсів»

Опубліковано: 31.12.2018. Автор: .

Яким знакам Зодіаку пощастить у 2019 році: детальний прогноз від учасниці «Битви екстрасенсів»

Вже за кілька годин ми вступимо у новий 2019 рік, Жовтої Земляної Свині. Звичайно, щоразу під бій курантів загадуємо щось найзаповітніше, чого очікуємо від нового року. Проте наша подальша доля вже давно продумана до дрібниць вищими силами. Учасниця 13-го сезону «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», що виходить на телеканалі СТБ, емпатія та відомий таролог з Одеси Лариса Гуцану привідкрила завісу невідомості та склала на прохання редакції «Західного аргументу» гороскоп для наших читачів на наступний рік.

Овен

1. Фінанси

У першій половині року Овнам слід розраховувати на слабкий фінансовий потік, оскільки вогняні знаки поки розгоряться, то можуть довго тліти. Однак, цей процес можна і пришвидшити. Щоправда для цього потрібно більше проявляти ініціативу і почати більше приділяти увагу своїм ідеям. Тоді ваша іскра якнайшвидше дасть бажаний результат.  У другій половині року фінансові справи Овнів налагодяться і набудуть зручної форми. Іншими словами, чекати чи пришвидшити стан фінансової стабільності, залежить тільки від вас.

2. Любов

У любовних справах цього року Овнам пощастить найбільше. Якщо у вас досі немає партнера, то ви його зустрінете. Це ваш рік – рік пристрасті і любові. Якщо ж ви вже маєте сім’ю, то стосунки стануть більш теплими та приємними.

3. Здоров’я

А от здоров’я у 2019 році варто поберегти. Особливо органи травлення та гормони. Варто звернути увагу на підшлункову залозу. Ну і звичайно збагатити свій раціон харчування та вживати більше вітамінів.

4. Спілкування

Цього добра у вас буде із надлишком. Чекає чимало цікавих нових знайомств. У Овнів в 2019 році суттєво розшириться коло спілкування та інтереси, хобі, що згодом дасть змогу реалізувати себе так, як ніколи раніше.

5. Мандрівки

Плануючи мандрівки у першій половині року, обирайте теплі країни, оскільки це позитивно вплине на ваше здоров’я та внутрішній стан.

Висновок

До року Свині Овнам можна готуватися вже зараз. Але врахуйте – завжди потрібно тримати себе в руках і не забувати, що ви вогняний знак.

Телець

1. Фінанси

Для Тельців в житті фінансова складова дуже важлива. Їм потрібно відчувати тверде підґрунтя під ногами. У 2019 році вас очікує поступовий, але головне стабільний фінансовий розвиток.

2. Любов

У першій половині року у Тельців будуть труднощі із налагодженням стосунків зі своїми половинками, але це все тимчасове. Все владнається в другій половині року. Також у представників цього знаку Зодіаку зав’яжуться достатньо цікаві знайомства, які згодом можуть перерости у сімейні стосунки.

3. Здоров’я

Тельцям  цього року може нашкодити їх характер. Зокрема, коли йтиметься про погане відношення до себе.  Вам слід приділяти собі більше уваги. Бережіть серце та нервову систему.

4. Спілкування

Друзів у Тельців завжди багато. Однак спілкуватися близько варто з тими, хто був другом ледве не з пелюшок. Серед нових друзів велика ймовірність наштовхнутися на зраду,  яка завдасть сильного душевного болю.

5. Мандрівки

Дороги перед Тельцями відкриті, якщо не для відпочинку, то для роботи точно.  Можна погостювати у друзів чи родичів. Все у ваших руках. Плануйте свої мандрівки і вони точно будуть.

Висновок

Насамперед  у 2019 році Тельцям потрібно берегти своє здоров’я. А вже після цього перейматися стосунками та планувати мандрівки. Загалом же, у цього знаку Зодіаку доволі стабільний прогноз.

Яким знакам Зодіаку пощастить у 2019 році: детальний прогноз від учасниці «Битви екстрасенсів»

Лариса Гуцану.

Близнюки

1. Фінанси

Близнюкам в цьому році буде неймовірно легко із грошима. Заробляти зможете у будь-якій сфері, яку оберете.

2. Любов

У Близнюків, які перебувають у шлюбі, можуть виникнуть труднощі, через які окремі сімейні пари можуть розлучитися! Тому представникам цього знаку Зодіаку варто працювати над своїми амбіціями, аби не втратити те, що для вас важливе і дороге. Бережіть кохання.

3. Здоров’я

Близнюки достатньо відповідальні у питаннях, які стосуються їх здоров’я. Однак, як би добре ви до себе не ставилися, варто бути ще більш уважними. Зверніть особливу увагу на підшлункову та жовчний. Обов’язково відвідуйте свого лікаря.

4. Спілкування

Багато нових знайомств та вражень приготував для Близнюків цей рік. У вас буде чимало нових друзів, тому слід готуватися до активного спілкування.

5. Мандрівки

Відпустку або поїздки варто планувати на початку року, оскільки нормально відпочити вдасться лише у другій половині 2019-го.

Висновок

Власні амбіції Близнюкам варто тримати при собі. Намагайтеся не доводити свої стосунки до краху. Дружби вистачить вам із залишком. Плануйте подорожі  заздалегідь і насолоджуйтеся життям.

Раки

1. Фінанси

Гроші мають значення для усіх без винятку знаків Зодіаку, але для Раків цього року аж надто. Гроші будуть легко приходити і так семо легко та непомітно зникати. Тому варто бути більш економними та уважними до непотрібних витрат.

2. Любов

Ваші стосунки залежатимуть від вашої старанності. Саме у цьому аспекті Ракам почуття будуть дані ледве не як нагорода. Тож, якщо ви нічого не будете робити, то врешті нічого і не матимете. А все через те, що у вас, Раків – один крок вперед і два назад. А все це через халатне ставлення до своєї другої половини. Причому стосується це як чоловіків, так і жінок.

3. Здоров’я

Цього року хворіти ви майже не будете. Хоча від банальної застуди чи легкого нездужання ніхто не застрахований. Але воно дуже швидко мине.

4. Спілкування

Ракам взагалі не проблема пристосуватися до будь-якого спілкування. Тому матимете чимало нових знайомств. Натомість, захопившись чимось новим, можете втратити багато старих стосунків.

5. Мандрівки

Раки, плануйте свої мандрівки в будь-який зручний для вас час незалежно від пори року. У 2019-му всі дороги для вас відкриті.

Висновок

Готуйтеся до нових знайомств, змін у роботі, доопрацьовуйте свої стосунки в особистому житті, мандруйте та будьте економнішими.

Леви

1. Фінанси

Гроші заробити ви зможете. Складнощів із цим не виникатиме, якщо не будете самі ускладнювати питання, які стосуватимуться грошей. Будьте обережні із бажанням  все кинути і нічого не робити. Тільки це може вам нашкодити.

2. Любов

Вам дуже пощастило. Ваші почуття будуть взаємними. Вас будуть плекати, любити і цінувати. Ваше завдання – бути взаємними у цьому і тоді настане гармонія, про яку всі люди мріють. Ви справжні щасливчики!

3. Здоров’я

Бережіть дихальні шляхи, аби уникнути астми та інші захворювань, пов’язаних із цими органами. Кидайте курити та слідкуйте за харчуванням, адже у вас дуже знатний апетит, який дасть серйозне навантаження на весь організм. Але це можна виправити, якщо ви самі слідкуватиме за своїм здоров’ям.

4. Спілкування

Леви, у вас зі спілкуванням та розширенням коли друзів проблем не буде жодних. Проблемою може стати питання – як скрізь встигнути. У нагоді стане вибірковий підхід. Лише так ви не станете розпорошуватися дарма.

5. Мандрівки

Ваша робота буде пов’язана із мандрівками, але ви багато не зможете побачити, бо будете зайняті роботою чи бізнесом. Але не засмучуйтеся. Ближче до наступного року зможете нагородите себе відпочинком.

Висновок

Особливу увагу приділіть здоров’ю і працюйте. Будьте кохані і спілкуйтеся із тими, хто вам приємний.

Діви

1. Фінанси

Дівам гроші будуть приходи, завдячуючи комусь із родини: батько, мати, чоловік або дружина. Дуже погано, якщо в родині двоє дорослих за гороскопом – Діви. У такому випадку їм обом не буде звідки чекати грошей.

2. Любов

Як компенсація не дуже сильного фінансового потоку, вам щедро пощастить у коханні і в сімейних стосунках. Жінки – Діви, які давно самотні, дуже швидко зможуть налагодити своє особисте життя.

3. Здоров’я

Берегти ноги і якщо є алергія – лікувати. Обов’язково попередньо проконсультуйтеся із лікарем.

4. Спілкування

Друзі будуть ті, які у вас вже є – надійні та перевірені.

5. Мандрівки

Оскільки фінансовий бік життя не налагоджений, то і на мандрівки особливо чекати не варто. Але й можуть бути винятки, коли вам подарують ту ж мандрівку.

Висновок

Навіть якщо вам не особливо пощастить із грошима, не засмучуйтеся. Ви у повній мірі зможете насолодитися відношенням до себе, відчути безмежну любов та ласку. Всесвіт потурбується про те, аби у вас була компенсація.

Терези

1. Фінанси

Терезам варто більше працювати, навчатися, розвиватися. Це дозволить досягнути цілей, які ви давно собі поставили.

2. Любов

Терези цього року будуть вередливі до всього. Але зважайте, особливо не крутіть носом, аби не упустити свою другу половинку. У сім’ї так само будьте більш уважними та турботливими, щоб ваше бажання справедливості не нашкодило вам.

3. Здоров’я

Цього року Терезам загрожують лише легкі нездужання. Хоча є велика ймовірність отримання раптових травм. Тому будьте більш обачними.

4. Спілкування

Ви будете достатньо справедливими у виборі друзів. Можливо закриєтеся або перестанете із кимось спілкуватися, як раніше. Однак, це буде зроблено лише для того, щоб розібратися, хто із вами, а хто проти вас.

5. Мандрівки

Ваші мандрівки цього року будуть пов’язані здебільшого із оздоровленням. Однак, навіть це не заважатиме вам заглибитися у всі принади визначних місць, де ви будете.

Висновок

Старайтеся і будете винагородженні  у всіх сферах життя. Тільки будьте уважнішими до коханих та у сім’ї.

Скорпіони

1. Фінанси

Гроші тектимуть до вас рікою. Будь-який дріб’язок у роботі чи хобі буде приносити прибуток.

2. Любов

У цьому питанні теж особливих проблем не буде. Незаміжні та неодружені представники цього знаку Зодіаку у 2019 році зможуть виправити цю ситуацію.

3. Здоров’я

Можливе легке нездужання, не більше. Тому більше зосередьтеся на своїх близьких.

4. Спілкування

Спілкування для вас цього року відіграватиме особливу роль. Друзі залишаться лише найвідданіші і ті, які вас по-справжньому люблять.

5. Мандрівки

Дороги цього року для вас будуть закриті. Тож усі питання зможете вирішити дистанційно. Відпочинок у 2019 році варто планувати по місцю проживання.

Висновок

Працюйте, кохайте і будьте коханими. На мій погляд, ваш прогноз один із найкращих серед усіх знаків Зодіаку, якщо не враховувати мандрівки.

Стрільці

1. Фінанси

Цей рік готує для Стрільців грандіозні зміни в роботі або навіть у професії. Ситуація із грошима буде стабільною. З’явиться більше часу для творчості.

2. Любов

У сфері кохання ви більше будете дозволяти, аби вас кохали. Можливо, колишні стосунки не дадуть вам змоги розкритися до кінця. Не зважайте на це. Кохайте і не бійтеся бути коханими.

3. Здоров’я

Зверніть увагу на серце, нервову систему. Особливу увагу варто приділити стоматології.  Жінкам-Стрільцям слід берегти здоров’я по гінекології.

4. Спілкування

Друзі будуть ті, з якими ви спілкуєтеся багато років. До нових знайомств будете ставитися із недовірою. Вас важко буде завоювати як друга.

5. Мандрівки

Кардинальні зміни в роботі та деяка скутість у спілкуванні стануть на заваді далеким поїздкам. Тож у 2019 році вам буде не до відпочинку. Вчіться бути більш відкритими і не шукайте у всьому підозрілі каверзи.

Висновок

Не бійтеся змін. Вони для вас будуть наче ковток свіжого повітря. Сприймайте ваше оточення таким, яким воно є. А головне – відпустіть колишні образи, аби вони вас не мучили.

Козероги

1. Фінанси

Гроші цього року Козерогам доведеться заробляти через піт та труд. Вони діставатимуться для вас найважче. Через це іноді опускатимуться руки. Виправити ситуацію можна розвитком та вивченням нових напрямів.

2. Любов

У коханні вам завжди і скрізь щастить. Цей рік не стане винятком. Пощастить і сімейним парам. У них почнеться оновлення стосунків, яке призведе до другого медового місяця. Неодруженим та незаміжнім варто бути більш уважними. Через розмаїття партнерів для створення сім’ї, можна пропустити свою справжню другу половинку.

3. Здоров’я

Цього року вам варто берегти своє здоров’я, як зіницю ока. Підвищуйте свій імунітет. Частіше перевіряйтеся на вміст цукру у крові. Приділіть увагу підшлунковій.

4. Спілкування

Розмаїття друзів, як старих, так і нових, буде для вас винагородою. До вас будуть тягнутися люди різного віку. Спілкуватися із вами буде усім цікаве.

5. Мандрівки

Мандрувати цього року вам доведеться частіше, ніж коли-небудь. Поїздки будуть пов’язані із творчістю, хобі та роботою.

Висновок

Піклуйтеся про своє здоров’я. Старайтеся поєднувати хобі із мандрівками. Тоді буде більше гармонії у багатьох аспектах життя.

Водолії

1. Фінанси

Роботи у вас буде достатньо багато. Розмаїття пропозицій буде якраз доречне, а головне – під силу. Плануйте свій час і будьте наполегливими. Якщо буде мета, то будуть і досягнення.

2. Любов

Вам доведеться бути мудрішими та поступливішими, аби зберегти затишок та комфорт у сімейних справах. Неодруженим дівчатам також доведеться проявити мудрість та кмітливість, якщо ви хочете причарувати свою другу половинку.

3. Здоров’я

Як ніколи раніше вам буде психологічно важко. Можливо, ваша терпеливість у стосунках відобразиться на нервовій системі. Також варто слідкувати за своєю спиною. Якщо потрібні маніпуляції у вигляді масажів, не ігноруйте їх, аби пізніше не виникло ускладнень. Старшим представникам цього знаку Зодіаку варто приділити особливу увагу тиску та невралгії. Зміцнюйте своє здоров’я простими і загальновідомими методами.

4. Спілкування

До вас повернуться ваші старі друзі, але ви не будете такими відвертими, як вони сподіваються. А тому знову залишаться в минулому. Однак нинішні друзі нікуди від вас не подінуться. Ви вмієте цінувати тих, хто вас любить та поважає.

5. Мандрівки

Дороги ваші будуть відкриті, але виключно для роботи. Відпочинок буде лише в кінці року, але по-царськи.

Висновок

Цей рік у вас робочий, розвиваючий та пізнавальний. Незважаючи на брак часу для відпочинку, ви будете задоволені та щасливі.

Риби

1. Фінанси

Рибки працюватимуть цього року у багатьох сферах. Однак найбільше пощастить тим, хто присвятить себе творчості. Багатьом Рибкам вдасться розпочати свою справу, або знайти гарну роботу.

2. Любов

Любові вам вистачатиме, але ви завжди хочете ще більше. Ви достатньо велелюбні. Однак, вимагаючи, ви і віддаєте сповна. Можуть бути розставання або навіть розлучення. Причина тому – відсутність достатньої любові або багато нещирості у стосунках.

Незаміжнім варто готуватися до весілля. Цей рік готує для вас непогані бонуси за вашу мудрість та терпеливість.

3. Здоров’я

У жінок можливі операції. Обов’язково відвідайте мамолога та гінеколога. Чоловікам варто пройти обстеження в уролога, а також скорегувати свою вагу, якщо вона у вас зайва. Можливі загострення алергій або отруєння. Тому бережіть і любіть себе.

4. Спілкування

Друзів – море. Як нових, так і старих. Вашої енергії вистачить на усіх. Але ви будете зайняті, тому спілкування здебільшого виходитиме доволі скромним.

5. Мандрівки

Так само, як і в Козерогів – багато доріг та нових вражень, але здебільшого по роботі. Відпочинок варто планувати на весняний період, оскільки пізніше будете завантажені роботою.

Висновок

Вашої енергії вистачить набагато. Не забувайте про здоров’я. Застосовуйте свою природну мудрість для збереження сім’ї або налагодження нових партнерських стосунків.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...