Безвіз: куди найчастіше їздять українці (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано: 08.01.2019. Автор: .

Безвіз: куди найчастіше їздять українці (ІНФОГРАФІКА)

За словами Президента України Петра Порошенка, два мільйони громадян України скористались безвізовим режимом із країнами Європейського Союзу. Тим часом українські прикордонники підрахували, куди українці їздили найчастіше.

За даними ДПСУ, найактивніший рух за безвізом був на пунктах пропуску на кордоні з Польщею (694 тис. перетинів) та через повітряне сполучення (674 тис). Що стосується інших ділянок, то на угорській це число сягнуло 248 тисяч, на кордоні з Румунією – 236 тисяч та Словаччиною -142 тисячі.

Перший мільйон українців перетнув європейські кордони за безвізом майже за 13 місяців, а другий мільйон – протягом п’яти місяців. З початку дії такого режиму (від 11 червня 2017 року) громадяни України здійснили 33 мільйони поїздок до ЄС, із них 2 мільйони – без віз.

Аналіз свідчить, що громадяни України сміливіше користуються перевагами безвізу, особливо з погляду на закінчення терміну дії попередньо виданих віз. І якщо у грудні 2017 року було зафіксовано 36 тисяч поїздок українців-безвізовиків, то у грудні 2018 року їх кількість складала 152 тисячі, – зазначили у Державній прикордонній службі.

Також назвали основні причини відмов у пропуску прикордонниками ЄС. Серед них непідтвердження мети поїздки, недостатнє фінансове забезпечення та перевищення строку перебування.

Безвіз: куди найчастіше їздять українці (ІНФОГРАФІКА)

До слова, власницею 10-мільйонного біометричного паспорта, виданого в Україні у вересні, стала київська студентка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...