McDonald’s нагодував нардепів «ху…»

Опубліковано: 10.01.2019. Автор: . Київська область

McDonald’s нагодував нардепів «ху…»

Приславши п’ять пакунків з їжею працівникам Верховної Ради відомий ресторан швидкої їжі опинився в епіцентрі скандалу. Річ у тім, що на них був напис латиницею «XYU». Отримувачі замовлення сприйняли це як приховане послання. У компанії вибачилися та зазначили, що це лише код замовлення й працівники McDonald’s не знають, на яку адресу його доставляли.

Після отримання п’яти пакунків з їжею та дивним написом працівниця Ради Меланія Подоляк на своїй сторінці у Facebook припустила, що це могло бути «криптичне послання» до конкретних працівників Ради. Та додала, що «у Верховній Раді України працюють не лише нардепи, але й прості юні стафери».

Історично склалося так, що в Верховній Раді України працюють не лише нардепи, але й прості юні стафери, які люблять часом в тяжкий робочий день «погрішити» нездоровою їжею. Так от, дорогі Glovo або McDonald’s – якщо це криптичне послання було спрямоване на якихось конкретних працівників ВРУ, то ви кажіть. Хоч в бургери не наплювали?, – йдеться у дописі.

У коментарі колегам із Громадського голова pr-відділу McDonald’s Анастасія Зражевська зазначила, що на пакунках були останні три літери автоматичного коду замовлення.

На чеку замовлення з McDonald’s через Glovo завжди зазначаються три останні букви коду замовлення. Код замовлення — це комбінація випадкових цифр та латинських букв, яка створюється автоматично. Так сталося, що у даного замовлення код містив саме ці латинські літери, — вказали в компанії.

Компанія вибачилася перед отримувачами та пообіцяла працівникам, що їхнє наступне замовлення буде безкоштовним.

Нагадаємо, «Західний аргумент» повідомляв раніше, про пенсіонера, який знайшов у столичному метро сумку помічника нардепа із крупною сумою грошей та віддав її в поліцію.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...