У «ПриватБанку» заявили, що тимчасово призупиняють роботу усіх банкоматів та терміналів

Опубліковано: 11.01.2019. Автор: .

У «Приватбанку» заявили, що тимчасово призупиняють роботу усіх банкоматів та терміналів

Якщо ви користуєтесь послугами «ПриватБанк», то на ці вихідні варто заздалегідь подбати про готівку у своєму гаманці. В ніч з 12 на 13 січня банк планує призупинить роботу усієї мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та  POS-термінальної мережі банку. У прес-службі фінансової установи заспокоюють, що ці заходи тимчасові і зумовлені необхідністю провести технологічну модернізацію.

Наразі повідомляється, що триватимуть роботи впродовж чотирьох годин – з 24:00 до 04:00. Тож у цей час усі операції по картках банку будуть призупинені.

У прес-службі кажуть, що за ці чотири години планують провести черговий етап регламентних робіт з модернізації власного процессінгового центру, що дасть змогу збільшити потужності систем банку. А робиться це, щоб клієнти згодом, коли зросте кількість трансакцій, не відчували жодних незручностей, пов’язаних із перебоями та затримками в роботі банкоматів та терміналів.

За час чотиригодинної перерви регламенту карткових операцій банк також забезпечить проведення технологічних робіт з підвищення якості роботи мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-термінальної мережі банку, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що це вже не перша призупинка роботи усіх платіжних систем «ПриватБанку». Попередню провели в ніч на 14 жовтня минулого року.

«Західний аргумент вже повідомляв», що Нацбанк дозволив купівлю та продаж іноземної валюти через платіжні термінали та банкомати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...