У рейтингу найкращих міст світу Львів обігнав Одесу та Київ

Опубліковано: 13.01.2019. Автор: . Львівська область

У рейтингу найкращих міст світу Львів обігнав Одесу та Київ

Міжнародний дослідницький портал Numbeo оприлюднив «Індекс якості життя-2019». У цьому рейтингу Львів обігнав Київ, Харків та Одесу. Його визнали найкомфортнішим для проживання українським містом.

Зокрема, Львів посів 174 місце (115,36 бали) і це найкращий результат для України. Київ – на 192-му (104 бали). Трохи позаду опинилась Одеса – 193 місце (102,76 бали), на 195-й позиції перебуває Харків (101,99), 201-ша позиція – у Дніпра (94,31).

Загалом оцінювали 226 міст світу за вісьмома показниками: індексом купівельної спроможності, індексом безпеки, охорони здоров’я, вартості житла, співвідношення ціни нерухомості до доходів, індексом часу руху транспорту, забруднення і кліматичним індексом.

Найкращим для життя в цьому рейтингу визнали австралійське місто Канберра (224,3 бали). До трійки найкращих також увійшли голландський Ейндговен (216,39 бали) і столиця американського штату Північна Кароліна – Ралі (216,05 бали).

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував цей рейтинг. Він наголосив, що понад 10 років тому Львів поставив собі мету стати найуспішнішим містом України. Міжнародні рейтинги підтверджують, що містo дoсягaє свoєї мети, aле нa цьoму не требa зупинятись. Сaдoвий зaявив, щo мріє зa кількa рoків пoбaчити Львів у першій сoтні нaйкрaщих міст світу.

Нагадаємо, свого часу львівське кафе потрапило у список кращих закладів світу для веганів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...