«Екстравагантний екскаватор»: ізюмський «кулібін» чистить від снігу сільські дороги

Опубліковано: 14.01.2019. Автор: . Харківська область

«Екстравагантний екскаватор»: ізюмський «кулібін» чистить від снігу сільські дороги

Поки більшість українців грузнуть у снігових кучугурах та чекають милості від комунальників, аби, врешті, їм розчистили дороги, житель села Федорівка Ізюмського району, що на Харківщині, Олександр Губар вирішив проблему сам. Чоловік прилаштував до своїх «Жигулі» відвал для прибирання снігу.

Спочатку дехто сумнівався, що авто зможе повноцінно працювати і розчищати сніг, оскільки бракує повного приводу. Проте на відео, опублікованому у Facebook нашими колегами із  видання «Обрії Ізюмщини», видно, що  автомобіль справно вправляється і розчищає від снігу сільські дороги.

У коментарях користувачі соцмережі вже назвали диво-авто екстравагантним екскаватором і цікавляться, чи сусіди хоч на пальне скидаються.

Як ізюмський «кулібін» чистить дороги на селі

Як ізюмський «кулібін» чистить дороги на селіЖитель села Федорівка Ізюмського району Олександр Губар розв’язав проблему із засніженими сільськими дорогами. Наш земляк пристосував свої «Жигулі» для експлуатації в зимовий період. Він приєднав до свого авто відвал для прибирання снігу.

Опубліковано Обрії Ізюмщини Понеділок, 14 січня 2019 р.

До слова, на Тернопільщині чоловік збудував собі диво-будинок і тепер не переймається рахунками за комуналку. Усе житло цілком – із натуральних енергозберігаючих матеріалів, опалюється дровами завдяки енергоощадній печі, а вода є із власної свердловини.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...