Пільг більше не буде: митники розповіли, коли почнуть конфіскувати нерозмитнені «євробляхи»

Опубліковано: 15.01.2019. Автор: .

Пільг більше не буде: митники розповіли, коли почнуть конфіскувати нерозмитнені «євробляхи»

Значні знижки на розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією або так званий пільговий період закінчується 22 лютого. Багато хто сподівався на його продовження. Втім, судячи з усього, наші законодавці на це не підуть. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Волинської митниці Віктор Кривицький.

Митник зазначив, що від початку року в зонах митного контролю деяких митниць назбиралась значна кількість авто на єврореєстрації.

Власники цих автомобілів очікують сплатити платежі, але окремі популісти радять їм не поспішати. Мовляв, буде продовжено пільговий період (коефіцієнт 0,5 для акцизного податку), змінено порядок митного оформлення транспортних засобів тощо. За інформацією, яку я отримав під час робочої зустрічі з головою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною, продовження пільгового періоду не планується, – написав пан Кривицький.

З 22 лютого 2019 року розмитнення буде коштувати вже повну вартість. А вже з травня правоохоронці до власників нелегальних «евроблях» почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції, аж до конфіскації автомобіля.

Нагадаємо, що штрафи за відсутність при собі у водія полісу обов’язкового цивільного страхування авто виявилися незаконними.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...