Штрафи за відсутність автоцивілки виявилися незаконними

Опубліковано: 15.01.2019. Автор: .

Штрафи за відсутність автоцивілки виявилися незаконними

Суди масово визнають дії поліцейських незаконними і продовжують скасовувати штрафи поліції за безпідставну вимогу поліса страхування, повідомляє «Дорожній адвокат» на своїй офіційній сторінці в Facebook.

На даний момент, за відсутність поліса передбачений штраф у розмірі 425 гривень. Однак стягнути цю суму поліцейським вдасться тільки в двох випадках – якщо будуть порушення правил дорожнього руху або участь в ДТП. Без цього поліція не може вимагати поліс.

На підставі цих обставин суди скасовують штрафи поліції. Зокрема Святошинський районний суд міста Києва у рішенні зазначив, що «обов’язок водія пред’явити на вимогу поліцейського для перевірки поліс страхування виникає лише у випадках складення відносно даного водія протоколу». Аналогічну позицію висловив і Вищий адміністративний суд, – написав Дорожній адвокат у Facebook.

До речі, відділ митного оформлення «Скнилів», що у Городку на Львівщині, до 23 лютого працюватиме цілодобово, тож розмитнити своє авто власники «євроблях» можуть цілодобово.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...