Музиканти гурту «Скрябін» презентували невідому досі пісню Кузьми та вирушили у всеукраїнський тур

Опубліковано: 25.01.2019. Автор: .

Музиканти гурту «Скрябін» презентували невідому досі пісню Кузьми та вирушили у всеукраїнський тур

«Сонце замість шапки» – таку назву дали музиканти гурту треку, який вони записали, використовуючи архівні аудіо-файли Андрія Кузьменка. Раніше Олексій Зволинський – гітарист «Скрябіна» – вже згадував про те, що на комп’ютері Андрія збереглись аудіо та тексти невиданих пісень. Тож музиканти вирішили їх «оживити».

Це виявились робочі замальовки. Андрій записував демо-записи, з яких потім створювались пісні, – розповідає Олексій. – Один із таких треків виявився дуже гарної якості. І хоча частину тексту можна почути в одній із пісень ранніх альбомів, той варіант, який ми використали – робочий варіант, який Кузьма, схоже, відклав на потім – має зовсім інший настрій та дуже глибокий зміст.

Музиканти використали унікальний запис голосу Андрія, створили музичне аранжування до нього та доповнили ще одним куплетом, який наспівала Ольга Лізгунова.

Працювати над цією піснею було дуже незвично, складалось враження, ніби ми знову разом – хлопці грають, Кузьма співає… Я співала і здавалось, що все, як раніше… Але одночасно це сколихнуло печаль. Цей настрій, мені здається, і передався в пісні, – прокоментувала роботу над новим треком гурту «Скрябін» його бек-вокалістка – Ольга Лізгунова.

А ще в пам’ять про легендарного Кузьму Скрябіна його гурт розпочав всеукраїнський тур концертної програми «Шампанські очі». Цього разу добре знайомі всім хіти Андрія Кузьменка звучатимуть вперше виключно голосами музичних інструментів симфонічного оркестру.

Концерти відбудуться у багатьох містах України. Зокрема, 4 лютого – у Львові, 5 – в Івано-Франківську, 6 – в Ужгороді, 7 – у Луцьку, 8 – у Рівному. Із повним переліком та розкладом можна ознайомитися ТУТ. Квитки можна придбати у різних містах та у різних квиткових операторів.

Як відомо, 2 лютого минає чотири роки, відколи у трагічній аварії на Дніпропетровщині загинув Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін).

Нагадаємо, мати Кузьми Скрябіна – Ольга Кузьменко обурена тим, що деякі похоронні фірми задля реклами на пам’ятниках використовують фото її сина.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Якому відпочинку ви надаєте перевагу цього літа?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...