Тепер і в Антарктиді буде капличка Православної церкви України

Опубліковано: 26.01.2019. Автор: .

Тепер і в Антарктиді буде капличка Православної церкви України
Найпівденніша культова споруда у світі. Фото: Національний антарктичний науковий центр.

Антарктичний науковий центр звернувся до керівництва Православної церкви України з проханням прийняти капличку Святого Володимира, що знаходиться на території станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

Підписав та відправив два листи впродовж години: до Міністерства охорони здоров’я щодо легального дозволу купити та завезти на «Вернадський» сильнодіючі наркотичні речовини (на випадок хірургічних операцій), та до блаженнішого Епіфанія щодо опіки Помісної церкви над капличкою на «Вернадському, – написав він у Facebook.

Дикий відзначив, що збіг абсолютно випадковий, але «разом тема духовного життя у Антарктиді розкрита трохи більше ніж повністю».

Варто зазначити, що ця каплиця на станції є найпівденнішою культовою спорудою у світі. Звели її там українці ще вісім років тому.

До слова, як повідомляв «Західний аргумент» дещо раніше, об’єднання церков в Єдину помісну почалося з Рівного.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...