«Львів’яни втомилися від протестів»: на мітинг проти підвищення вартості проїзду у маршрутках прийшло чоловік двадцять

Опубліковано: 27.01.2019. Автор: . Львівська область

«Львів’яни втомилися від протестів»: на мітинг проти підвищення вартості проїзду у маршрутках прийшло чоловік двадцять

Дехто із них тримав плакати із написами «Ні свавіллю перевізників» та «Львів’яни проти підняття ціни на проїзд». Організаторів обурило, що їх не підтримали навіть «фейсбучні крикуни». Проте більшість львів’ян  вважають, що такі акції та ще й у неділю, коли в міській раді нікого немає, не більше ніж  популізм, який ні до чого не призведе.

Оскільки, акцію організували лише в суботу ввечері, багато людей не знали і не прийшли, однак ця акція лише перша і є попереджувальною, пише голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич. Мовляв, люди хочуть почути аудит перевезень від міської ради щодо підняття вартості до 7 гривень.

Протест показав, що жителі Львова проти необґрунтованого підняття тарифу на проїзд у міському транспорті, необлікованого руху готівки з перевезень і відсутності якості самого перевезення, йдеться у дописі «Варти 1».

«Львів’яни втомилися від протестів»: на мітинг проти підвищення вартості проїзду у маршрутках прийшло чоловік двадцять

Протестувальники так пояснили свою негативну позицію щодо підняття вартості:

Ми прийшли показати, що львів’яни проти, що львів’яни не погоджуються з необґрунтовано економічно підняттям ціни на проїзд. Підвищення ціни можливе лише у разі підняття якості перевезень і обґрунтації ціни. Має бути диференціація квитків, на тиждень чи на рік, для пенсіонерів окремі квиточки, але це все має бути обліковано. Перевізники зараз неконтрольовані, гроші ми платимо, але ніхто не знає, скільки вони пасажирів перевезли.

Пересічні львів’яни за дійством спостерігали збоку:

Хіба воно щось дасть? Раз вже вирішили підняти вартість проїзду, то так і буде. Назад дороги немає, – розвів руками поважний чоловік, який стояв осторонь. – Люди просто втомилися від безкінечних протестів…

За усім цим дійством спостерігав і заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий. Він повідомив, що АТП-1 замовить квитки з голограмою, однак не буде контролерів, оскільки згідно з законодавством вони не передбачені в автотранпорті. Водночас протестувальники заявили, що вимагають звітності від міської ради.

Нагадаємо, 25 січня виконком Львівської міської ради погодив підвищення тарифу на проїзд у маршрутках до семи гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...