Відомий хірург з Волині показав універсальну вправу для схуднення

Опубліковано: 27.01.2019. Автор: . Волинська область

Відомий хірург з Волині показав універсальну вправу для схуднення

Ростислав Валіхновський, лікар із Волині, поділився корисною фізичною вправою, яка зміцнює усе тіло.  Про це він написав на своїй сторінці в Інстаграм.

Її можна виконувати практично у будь-якому місці, а ще вона не потребує великих затрат часу. Але не радійте передчасно, адже вона таки потребує витривалості та зосередженості. Йдеться про планку, – написав Валіхновський.

За його словами, планка – це зміцнення м’язів усього тіла, що допомагає запобігти травмам; правильна постава; покращення обміну речовин і кровообігу; схуднення (якщо тренуватися щодня!), адже через навантаження на внутрішні глибокі м’язи спалюється велика кількість калорій.

Завжди дбаю про власне здоров’я «наперед». А оскільки вільного часу не так багато, як хотілося б, то планка – ідеальна для мене вправа на кожен день! – зазначив хірург.

Ростислав Валіхновський  – український пластичний хірург, кандидат медичних наук, заслужений лікар України. Його пацієнтами є відомі люди, зокрема, колишній президент України Віктор Ющенко та оперний тенор Володимир Гришко.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Що ви очікуєте від 2019 року?

  • Головне, щоб мир в Україні настав. Все решта - дрібниці (31%, 35 голосів)
  • Здоров’я (17%, 19 голосів)
  • З нашою владою вже ні на що не розраховую (15%, 17 голосів)
  • Аби не було гірше (13%, 15 голосів)
  • Нового Президента (11%, 12 голосів)
  • Покращення матеріального стану (9%, 10 голосів)
  • Я не вірю в те, що бажання, які загадаю, здійсняться (4%, 4 голосів)

Всього проголосували: 112

Loading ... Loading ...