Вакцинувати дітей від кору на Львівщині вже агітуватимуть і священики

Опубліковано: 28.01.2019. Автор: . Львівська область

Вакцинувати дітей від кору на Львівщині вже агітуватимуть і священики

Ситуація із захворюваність на кір на Львівщині набирає загрозливих масштабів – лише за останній тиждень в області захворіли 2112 людей, 1388 із них – діти. Про це йшлося сьогодні під час апаратної наради у Львівській ОДА.

З 1 січня в області на кір захворіло 2 112 осіб. Це багато, враховуючи те, що за минулий рік є 11 474 людей. Тобто, динаміка зростає, – сказав т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько. – В області триває посилена вакцинаційна кампанія. Так, минулого тижня від кору було щеплено 3 515 осіб, із них 620 – дорослі.

Також пан Васько запевнив, що область повністю забезпечена вакциною – є 63 тисячі доз. Проте досить багато батьків є противниками вакцинації. Тож лікарі були присутні на батьківських зборах у школах і переконували щеплювати дітей від кору. А ще пан Васько запропонував зробити показову вакцинацію, в якій би взяли участь спортсмени, діячі культури, представники органів влади, пишуть журналісти «Львівського порталу».

Окрім цього, під час наради прозвучала пропозиція розсилати sms-повідомлення зі запрошенням на вакцинацію. Голова ЛОДА Олег Синютка пообіцяв розглянути таку можливість і дав вказівку звернутися до священнослужителів, щоби вони також піднімали цю проблему під час своїх проповідей у храмах.

Варто зазначити, що захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до серйозних ускладнень – пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку. Тому важливо вчасно вакцинувати себе та своїх дітей.

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, впродовж четвертого тижня 2019 року в нашій країні захворіли на кір 3279 людей – 1350 дорослих та 1929 дітей.

Нагадаємо, на Рівненщині епідеміологи не виключають, що без щеплень від кору не пускатимуть дітей у школи та дитсадки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Що ви очікуєте від 2019 року?

  • Головне, щоб мир в Україні настав. Все решта - дрібниці (31%, 35 голосів)
  • Здоров’я (17%, 19 голосів)
  • З нашою владою вже ні на що не розраховую (15%, 17 голосів)
  • Аби не було гірше (13%, 15 голосів)
  • Нового Президента (11%, 12 голосів)
  • Покращення матеріального стану (9%, 10 голосів)
  • Я не вірю в те, що бажання, які загадаю, здійсняться (4%, 4 голосів)

Всього проголосували: 112

Loading ... Loading ...