«Пошарпані будинки з декласованими мешканцями», – міський голова розповів про майбутнє окремих багатоповерхівок Рівного

Опубліковано: 29.01.2019. Автор: . Рівненська область

«Пошарпані будинки з декласованими мешканцями», – міський голова розповів про майбутнє окремих багатоповерхівок Рівного

Мешканці майже половини багатоквартирних житлових будинків, які на сьогодні є в Рівному, вже об’єдналися в ОСББ.  Цікаво, що перші такі утворення почили з’являтися в місті ще у 80-х роках минулого століття. Більш масовим цей процес став років п’ять тому, коли влада почала стимулювати рівнян фінансово, допомагаючи з бюджету на ремонти будинків. І як результат – обласний центр має один із  найкращих показників по кількості ОСББ в Україні. Але, навіть попри це, у місті досі залишається чимало будинків, мешканці яких так і не об’єдналися.  Що на них чекає в недалекому майбутньому, розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Згідно з інформацією міської ради, станом на початок січня цього року в Рівному було зареєстровано 524 ОСББ. І це при загальній кількості 1285 багатоквартирних житлових будинків. Частина з цих будинків ще знаходиться в процесі об’єднання. Щоправда, є й такі, які навіть про це і не думають. У міській раді кажуть, що в будинках, де люди не зберуться в ОСББ, з часом виникнуть дуже серйозні проблеми.

Я не вічний на цій посаді. Можливо, того вже і не застану. Але, хто молодший, згадаєте мої слова. Будинки без ОСББ будуть у дуже поганому стані і житимуть в них декласовані мешканці. Так, як це відбувається у всьому світі. З будинків, які не ремонтують, люди із нормальним достатком рано чи пізно повиїжджають. Тим більше, що в місті є достатній вибір житла. А декласовані верстви, яким пощастило зараз жити в нормальних будинках, з часом продаватимуть свої квартири і перебиратимуться туди. І нікуди від цього не дінешся, бо всі люди різні: є п’яниці, я роботящі, є ті, хто мало заробляє, а є із хорошим достатком…  І будинки такі будуть. Можливо, це звучить цинічно, але так воно буде, – пояснив пан Хомко.

Також чиновник нагадав, що з кожним роком місто зменшує дольову участь у фінансуванні ремонтів в будинках ОСББ і з часом вона стане взагалі нульовою. Але це в перспективі. А до того часу місцеві об’єднання співвласників, за словами пана Хомка, можуть розраховувати на кращі умови фінансової підтримки міста ніж багатоповерхівки, де ОСББ досі не створені.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...