«Казав, що я повинна робити йому добре»: з’явилися подробиці секс-скандалу, який розгорівся у військовій частині на Хмельниччині

Опубліковано: 30.01.2019. Автор: . Хмельницька область

«Казав, що я повинна робити йому добре»:  у військовій частині на Хмельниччині розгорівся секс-скандал через домагання командира
Валерія Сікал знущання командира терпіла майже рік.

Лейтенант української армії Валерія Сікал, яка служить в одній із  військових частин Хмельниччини, звинуватила свого командира у домаганнях. Жінка стверджує, що це змусило її перевестися в іншу частину, а після – написати заяву в поліцію і військову прокуратуру. Та виявилося, вона була не єдиною жертвою чоловіка.

Головним фігурантом у цьому секс-скандалі став високопоставлений офіцер Віктор Іванів. За словами Валерії Сікал він її постійно принижував, робив брудні натяки та чинив психологічне насильство. Усе це Валерія терпіла майже рік, навіть чоловікові не хотіла зізнаватися. Останньою краплею стало те, коли командир не відпустив її на лікарняний після складної операції.

Казав, що я повинна робити йому добре, задовольняти його в сексуальному плані. Намагався мене обійняти, притиснути до себе, по нозі погладити, – розповідає Валерія колегам із ТСН.

За інтимні стосунки пропонував стрімку кар’єру, а коли та відмовила, продовжував ще більше знущатися.

Він викликав мене, як дівчину по виклику. Мовляв, тут є перевіряючий, його потрібно «обслужити», щоб він нам хорошу оцінку поставив, – каже Валерія. – Я казала, що таким наказам не підкоряюся, намагалася втекти, бо ця розмова мені була огидною.

Розповівши все чоловікові, жінка написала заяву правоохоронцям і перевелася в іншу частину.

Я вважаю, що цей офіцер взагалі не достойний бути в Збройних силах України, – говорить чоловік Валерії Олексій Вдовиченко. –  Його потрібно перевірити у психіатра.

Пізніше виявилося, що Валерія далеко не єдина постраждала від сексуальних фантазій командира і є ще мінімум вісім жертв. Принаймні, стільки дівчат повідомили про домагання з боку чоловіка. Але публічно про це говорити бояться.

На правах анонімності одна із них розповіла журналістам:

Одного разу підійшов до мене, намагався обійняти і поцілувати, взяв рукою за груди. Я повернулася та вийшла.

У військовій частині від коментарів відмовляються та не хочуть спілкуватися із  журналістами. А сам командир зараз перебуває у відпустці, він навіть не відсторонений від службових обов’язків.

«Казав, що я повинна робити йому добре»:  у військовій частині на Хмельниччині розгорівся секс-скандал через домагання командира

Валерія Сікал та Віктор Іванів, якого жінка звинувачує у домаганнях.

Віктору Іваніву 45 років, офіційно він одружений, хоча мешкає з  іншою жінкою. У нього є троє дітей, за неперевіреною інформацією – від різних жінок.

Крім нав’язливих залицянь полковника до підлеглих, ходять чутки і про особливі методи виховання солдатів. У мережі навіть гуляє відео, ніби за його наказом за порушення статуту солдатам ставлять клізми.

Всіх військовослужбовців, які вживали алкоголь, він відправляв у санітарну частину і наказував робити їм клізми, – говорить Віктор Міщук, колишній заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення. – Було навіть відкрите кримінальне провадження за фактом перевищення ним службових обов’язків. Але згодом справу закрили.

Сам Віктор Іванів на телефонні дзвінки журналістів не відповідає. А от  у Генштабі кажуть, що перевірка тривала місяць, і фактів, які б доводили домагання командира, не знайшли.

Подібного роду справи вкрай важко довести, тому жінки в основному мовчать. Але Валерія з чоловіком не відступають і збирають свідчення жінок, з якими підуть до суду.

Нагадаємо, в Україні набув чинності закон про введення кримінальної відповідальності за домашнє насильство, примус до шлюбу чи сексу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...