«Євробляхарі» знову збираються мітингувати

Опубліковано: 31.01.2019. Автор: .

«Євробляхарі» знову збираються мітингувати

Цього разу власників авто з іноземною реєстрацією не влаштовує коефіцієнт віку авто у розрахунку вартості акцизу, який передбачений в законі про нові правила розмитнення від 8 листопада минулого року. Тож вже у лютому вони планують вийти на мирні акції протесту із вимогою скасувати його і тим самим здешевити розмитнення «євроблях». Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці у Facebook організації «АвтоЕвроСила».

Ми продовжуємо боротьбу за доступний автомобіль для кожного українця. Спробуємо розібратися, чи стала після прийняття закону 8487 митна очистка доступною (до 500 євро), як радісно з трибун озвучили Ніна Южаніна і Петро Олексійович Порошенко. Ми знаємо, як реально наповнити Пенсійний фонд і допомогти людям заробляти і піднімати економіку нашої України. У лютому ми знову вийдемо на мирні акції і будемо домагатися скасування множника років у формулі розрахунку «акцизу», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв «Західний аргумент» дещо раніше, знижки на розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією або так званий пільговий період закінчується 22 лютого. Після цього розмитнення буде коштувати повну вартість. А вже з травня правоохоронці до власників нелегальних «євроблях» почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції, аж до конфіскації автомобіля.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Що ви очікуєте від 2019 року?

  • Головне, щоб мир в Україні настав. Все решта - дрібниці (31%, 35 голосів)
  • Здоров’я (17%, 19 голосів)
  • З нашою владою вже ні на що не розраховую (15%, 17 голосів)
  • Аби не було гірше (13%, 15 голосів)
  • Нового Президента (11%, 12 голосів)
  • Покращення матеріального стану (9%, 10 голосів)
  • Я не вірю в те, що бажання, які загадаю, здійсняться (4%, 4 голосів)

Всього проголосували: 112

Loading ... Loading ...