«Вони вже на небесах»: померла мати рівненського героя Небесної сотні Олександра Храпаченка

Опубліковано: 31.01.2019. Автор: . Рівненська область

«Вони вже на небесах»: померла мати рівненського героя Небесної сотні Олександра Храпаченка
Тетяна Храпаченко.

Сумну новину повідомила у себе на сторінці в Facebook керівник благодійного фонду «Скарбниця надії» Мар’яна Рева. Зазначимо, що жінка від літа минулого року боролася із важким недугом – раком. Гроші на її лікування збирали чи не по всій Україні. Втім, лікарі виявилися безсилими…

Я спочатку дивувалась, чому Тетяну Храпаченко називають «мама Таня». А потім після особистого знайомства зрозуміла – її енергії та любові вистачає на всіх. Про всіх вона все знає, про всіх хвилюється, всіх дівчат хоче гарно видати заміж, – написала у своїх спогадах про Тетяну Храпаченко пані Мар’яна.

Крім того, Мар’яна Рева подякувала усім, хто допомагав у зборі коштів. Каже, знали, що все безнадійно, оскільки «рак прошив усі внутрішні органи Тетяни так само, як куля снайпера – її сина Сашка». Та, завдяки спільним зусиллям, додає пані Рева, у хвороби вдалося вкрасти трохи часу.

Ви подарували їй кілька місяців життя. Ви допомогли здійснити її мрію – піти на День народження 50 років до церкви. Остання наша зустріч була в грудні і вона сказала: «Я готова прихилити небо перед тими людьми, завдяки яким я зараз жива, – написала Мар’яна Рева і зазначила, що ці слова – подяка для кожного з тих, хто допомагав Тетяні з лікуванням.

А ще рівненська волонтерка виклала на своїй сторінці відеофільм про життя героя України Олександра Храпаченка. І додала:

Зазвичай, під такими повідомленнями пишуть «спи спокійно, любий друже». Але ви вірите в те, що мама Таня буде спати там на небесах поруч зі своїм Сашком? Я – не вірю ні секунди. Вже бачу, яких чудес вони там натворять. Вічна пам`ять матері і сину. Вони вже на небесах.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...