Президент БК «Рівне» відвідав урок баскетболу у рідній школі

Опубліковано: 01.02.2019. Автор: . Рівненська область

Президент БК «Рівне» відвідав урок баскетболу у рідній школі

Разом з головним тренером Валерієм Жартуном, а також лідерками жіночої команди Вікторією Шматовою, Тетяною Гаврильчик та Катериною Кононенко, Сергій Ліщук не міг пропустити відвідини 12-ї школи Рівного. Адже вона для нього є рідною, саме там він провів свої учнівські роки, і саме в цьому спортзалі познайомився та робив перші кроки в опановуванні улюбленої гри, яка стала нероздільною з ним на все життя.

Вже традиційно урок баскетболу від БК «Рівне» зібрав повний аншлаг в спортзалі. Позайматися баскетболом з професіоналами випала можливість для учнів четвертих -восьмих класів. Розпочали традиційно з розминки, а потім школярі розділилися на чотири команди, кожною з яких керував гість з БК «Рівне», і почалися справжні змагання.

Президент БК «Рівне» відвідав урок баскетболу у рідній школі

На паркеті справді було спекотно, в конкурсах та естафетах з елементами баскетболу діти дуже старалися, бо не хотіли підвести своїх «дорослих капітанів».

Діти-учасники уроку баскетболу розповідають, що знали, що гравці відвідують школи з такими акціями, і дуже чекали, коли нарешті і до них прийдуть гості. Як з’ясувалося, багато дітей цікавиться баскетболом, хтось навіть займається ним у секціях, знають хто такий Сергій Ліщук, і, що він вчився у їхній школі.

Президент БК «Рівне» відвідав урок баскетболу у рідній школі

Тож, після дзвінка на перерву, школярі ще довго не відпускали гостей. Гравці, тренер та президент відповідали на безліч дитячих запитань. На пам’ять про урок баскетболу всі його учасники отримали в подарунок плакати з гравцями БК «Рівне» з автографами спортсменів.

Варто зазначити, що подібні акції у школах для БК «Рівне» стають традиційними. До гравців команди надходять запрошення з інших шкіл, аби діти змогли ближче познайомитись зі спортсменами. У клубі планують обійти всі школи Рівного.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...