Чорний кіт затримав футбольний матч англійської Прем’єр-ліги і одразу став зіркою соцмереж

Опубліковано: 03.02.2019. Автор: .

Головному арбітру матчу Лі Мейсону через кота довелося додати аж сім хвилин до основного часу.

Казус трапився під час гри команд англійської Прем’єр-ліги – «Евертона» та «Вулвергемптон Вондерерза». На поле стадіону «Гудісон-парк», що у Ліверпулі, просто посеред матчу вибіг чорний кіт. Старти кілька хвилин намагалися спіймати непроханого гостя кілька та він від них постійно тікав. Весь цей час футбольний коментатор Джон Ейкрез коментував поведінку кота, а вболівальники навіть встигли в грошовому еквіваленті оцінити пухнастого «гравця».

Він схожий на цілком дорослого кота. Він опускає плече, відхиляється в один бік, біжить в інший, – цитують коментатора колеги з видання ВВС.

Стюард намагається спіймати кота, але кіт здогадується про це і змінює темп… – додав коментатор.

Врешті, тварину вдалося зловити. Після чого гру відновили. Щоправда головному арбітру матчу Лі Мейсону через таку затримку довелося додати аж сім хвилин до основного часу.

Дебют чорного кота приніс невдачу господарям поля – «Евертону». Вони програли на домашній арені з рахунком 1:3. Та навіть попри це, гості залишилися незадоволені втручанням чорного кота у гру. Тренер «Вовків» Нуну Ешпіріту Санту заявив, що там, звідки він родом, вірять у те, що чорний кіт – дурна прикмета.

У Португалії, звідки я родом, чорний кіт – це до невдачі, тож я більше ніколи не хочу бачити котів знову, – пояснив тренер.

Чорний кіт затримав футбольний матч англійської Прем’єр-ліги і одразу став зіркою соцмережНатомість у соцмережах тварина, яка вибігла на поле, викликала справжній фурор. Футбольні фанати у Twitter навіть встигли жартівливо оцінити «чотирилапого футболіста» у 6,5 млн. фунтів стерлінгів.

До слова, у Британії чорних котів інколи сприймають як вісників удачі. Хоча здебільшого в Європі традиційно вважають навпаки.

Зазначимо, що подібні втручання тварин у гру стаються не вперше. Сім років тому, 7 лютого 2012 року, на стадіоні «Енфільд», теж у Ліверпулі, на поле вибіг інший кіт. А турецькому клубу «Бешікташ» минулого року такий неочікуваний візит «чотирилапого гравця» під час матчу «Баварії Мюнхен» в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів обійшовся у 34 тис. євро. На таку суму УЄФА оштрафувало господарів поля.

Нагадаємо, кілька днів тому прокуратура оприлюднила «голубі» подробиці вбивства, в якому підозрюють відомого українського кікбоксера.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.