В Росії заговорили про повернення анексованого Криму

Опубліковано: 03.02.2019. Автор: .

В Росії заговорили про повернення Криму

Комусь із наступних президентів Росії неодмінно доведеться робити кроки по поверненню анексованого Криму Україні, інакше у РФ не буде майбутнього. Про це заявив російський журналіст, головний редактор інтернет-видання «Щоденний журнал» Олександр Риклін. Він докорінно не погодився з нещодавніми словами екс-віце-прем’єра РФ Альфреда Коха про те, що будь-яке керівництво ніколи не поверне Україні анексований Крим, оскільки для будь-якого російського політика це стане політичним харакірі.

Мені здається, що взагалі-то у будь-якого, майже у будь-якого наступного глави російської держави просто не буде ніякої іншої опції, крім як повернути Крим. Або принаймні почати рухатися в цьому напрямку. Тому що повернення в цивілізоване співтовариство, а без цього у російської економіки і взагалі у російської держави немає майбутнього, не можливе без цього кроку, – цитують росіянина колеги з видання OBOZREVATEL.

В Росії заговорили про повернення Криму

Олександр Риклін.

Разом з тим Риклін погоджується, що саме зараз російський народ не підтримає таку ідею, але виключно через потужну пропаганду, яку потрібно зломити. І разом з тим додає, що на повернення Криму потрібен час. Однак, кроки в цьому напрямку в будь-якому випадку рано чи пізно доведеться робити.

Мене дратують будь-які розмови про те, що російський народ тупуватий і взагалі не розуміє, що відбувається навколо. Це не так. Дійсно, величезна частина народу сьогодні занурена в морок божевільної пропаганди, яка виявилася дієвою. Але як тільки почнуть працювати інші механізми, з’явиться реальна свобода слова, будуть проведені масові розслідування, в тому числі і в сфері ЗМІ, я вас запевняю, думка величезного числа людей зміниться, в тому числі і на цю проблему. Якщо почати російському народу розповідати в деталях і подробицях, що відбувалося з внутрішньою політикою РФ за останні 20 років, то в кінці кінців це все можна їм пояснити, – вважає російський журналіст.

Нагадаємо, митрополит Рівненський та Острозький УПЦ (МП) Варфоломій на урочистостях з нагоди 10-ї річниці інтронізації патріарха Російської православної церкви Кирила поскаржився на утиски і Україні.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...