Помер відомий український чаклун та учасник «Битви екстрасенсів» Андрій Сатаненко

Опубліковано: 04.02.2019. Автор: .

Помер відомий український чаклун та учасник «Битви екстрасенсів» Андрій Сатаненко

Учасника української версії шоу «Битва екстрасенсів» Андрія Сатаненка не стало вчора, 3 лютого. Про це на своїй сторінці у Facebook написав його друг – Олександр Пазілорт Контаністов.

Вчора пішла з життя чудова людина і друг — Андрій Сатаненко. Більше 6-7 років тому найближчі люди знали, що кожен рік може стати для нього останнім, і до останнього моменту це приховувалося від громадськості. Андрій ніколи не скаржився, а навпаки, намагався допомогти всім, кого він знає, — зазначив він.

Пізніше смерть Сатаненка підтвердила і його дружина Тетяна Носенко. Колегам із видання «Бізнес-Медіа» вона пояснила й причину:

Більше шести років тому у нього виявили неоперабельну пухлину мозку, близькі люди знали про це, Андрюша був надзвичайно позитивним, чуйною людиною, завжди намагався допомогти і підтримати тих, хто оточує його, але для себе він не хотів ні співчуття, ні жалю, тому не виносив це на обговорення громадськості. Величезне прохання, не додумувати якихось діагнозів, нещасних випадків і не пов’язувати все, що сталося з його професійною діяльністю, – повідомила Тетяна.

34-річний екстрасенс із Івано-Франківська Андрій Сатаненко позиціонував себе як чорнокнижник і маг-веретник. Він вже майже 15 років займався сільським і соборним чаклунством, а також чорнокнижництвом і демонологією. Останні кілька років проживав у столиці. У різних інтерв’ю зізнавався, що часто доводиться проводити різні «чорні» ритуали.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...