У десять разів більше від окладу: віце-прем’єр-міністр Розенко на собі не економить

Опубліковано: 04.02.2019. Автор: .

У десять разів більше від окладу: віце-прем’єр-міністр Розенко на собі не економить

В країні, де п’ятий рік іде війна з російським окупантом, де армія ще далека до повного забезпечення,  а більшість населення ледве зводить кінці з кінцями, зарплата топ-чиновників – під особливою увагою громадськості. Втім, ні цей факт, ні НАБУ з САП, наших можновладців особливо не бентежать. Не ховаючись, вони дозволяють собі нараховувати захмарні зарплати та премії. Одним із тих, хто ніколи себе фінансово не ображає є віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Днями, він знову здивував всю Україну своєю зарплатою за грудень.

На запит колег з Українських Новин в секретаріаті Кабінету Міністрів України повідомили, що за позаминулий місяць чиновник заробив понад 174 тисячі. І це при тому, що його посадовий оклад складає всього 17 тисяч гривень. До цього додали надбавку за вислугу років – 8 500 гривен, набавку за інтенсивність праці – 14 450 гривень, індексацію – 563 гривні, матеріальну допомогу – 45 399 гривень, ну і звичайно ж премію – 88 400 гривень.

Врешті, за вирахуванням усіх податків, пан Розенко приніс в сім’ю не багато, не мало, а – 140 тисяч 321 гривню.

До слова, саме з інформаційних запитів Українських новин стало відомо, що у листопаді минулого року віце-прем’єр міністр отримав маже 11 тисяч гривень на відрядження. А місяцем раніше, у жовтні, ця сума була на вісім тисяч більшою – на той час, як три його посадових оклади – 19 201 гривня.

До слова, Павло Розенко вирішив одружитися із відомою журналісткою Христиною Лебідь.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...