Завтра стартує реєстрація на ЗНО. Що потрібно знати майбутнім абітурієнтам?

Опубліковано: 04.02.2019. Автор: .

Завтра стартує реєстрація на ЗНО. Що потрібно знати майбутнім абітурієнтам?

Вже завтра, 5 лютого, розпочнеться реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Триватиме вона до 25 березня. Цьогоріч в  Україні очікують близько 332 тисяч учасників тестування: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники минулих років. В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали основні вимоги до учасників ЗНО-2019.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

Для участі в тестуванні слід на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити та оформити, а опісля — роздрукувати реєстраційну картку. Тим, хто складає державну підсумкову атестацію у формі незалежного оцінювання, слід вказати це під час реєстрації, поставивши галочку навпроти потрібних предметів.

З вибраних дисциплін, після проходження ЗНО, абітурієнт отримає результат за шкалою 100/200 балів, а також за шкалою 1 — 12 балів, яка буде зарахована як оцінка за ДПА.

Випускникам шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет на вибір випускника) буде зараховано як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Для випускників минулих років не визначено обов’язкових предметів для проходження ЗНО.

Також цього року під час вступу до вузів будуть дійсними сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017 (окрім результатів ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов) і 2018 років.

Для реєстрації потрібно мати такі документи: копія паспорта чи ID-картки, два фото розміром 3 на 4 сантиметри, реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де навчається майбутній абітурієнт.

Якщо випускник завершує навчання за кордоном, то подає про це довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену. До речі, на усіх копіях документів слід написати «Згідно з оригіналом», але без лапок.  Якщо учасникові тестування потрібні особливі умови для проходження ЗНО, то має  бути медичний висновок, який це підтверджує. Якщо є розбіжність у персональних даних, до прикладу, відбулась зміна прізвища, це також слід підтвердити відповідним документом.

Завтра стартує реєстрація на ЗНО. Що потрібно знати майбутнім абітурієнтам?

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...