Мешканка Дніпра «вийшла заміж» за саму себе

Опубліковано: 05.02.2019. Автор: . Дніпропетровська область

Мешканка Дніпра «вийшла заміж» за саму себе
Фото иллюстративное.

23-річна Маргарита Турчак із Дніпра й гадки не мала, що вже кілька років вважається заміжньою із самою собою. Курйозна помилка, яку допустили працівники міграційної служби при оформленні ID-картки (внутрішнього паспорта громадянина України). Однак дізналася вона про це, лише коли прийшла забирати закордонний паспорт.

У графі про сімейний стан Маргарити замість прізвища її чоловіка написали, «Маргарита Турчак одружена із Маргаритою Турчак». Але відразу після отримання ID-карти на помилку ніхто не звернув увагу, бо графи сімейний стан на ній не передбачено. Невірна інформація була записана на чіпі. Тобто побачити її можуть лише працівники державних установ. Що власне і сталося, коли жінка прийшла до сервісного центру забирати свій закордонний паспорт, пишуть колеги із видання Gazeta.ua.

Це, швидше, комічна ситуація. Ввели «обязаловку» з цими паспортами, але не зробили обладнання для полегшення цього процесу, – розповідає жінка. – Ця помилка ніяк не заважатиме мені, але змінити її я ніяк не зможу. Запропонували звернутися в ЗАГС, але попередили, що там теж не допоможуть. Мовляв, треба зачекати, поки у них з’явиться необхідне обладнання. З мене сміється чоловік. Каже, що я «одноосібник» і вийшла заміж за себе.

Мешканка Дніпра «вийшла заміж» за саму себе

Нагадаємо, «Західний аргумент» вже писав про 40-річного львів’янина, який випадково виявив, що має двох офіційних дружин.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...