Мільйони за брехню: захмарні зарплати російських телепропагандистів шокують

Опубліковано: 05.02.2019. Автор: .

Мільйони за брехню: захмарні зарплати російських телепропагандистів шокують
Дмитро Кисельов-один з найбільш оплачуваних російських телепропагандистів.

Виявляється, в сусідні Росії значно вигідніше поливати брудом Україну та все, що із нею пов’язане, ніж вчити дітей, лікувати хворих тощо. А якщо це робити публічно, з екранів телевізорів у так званих «суспільно-політичних програмах», та ще й кожен день, то взагалі можна стати мільйонером. Навіть доларовим. Відомий російський блогер Саша Сєвєрний у своєму Twitter оприлюднив суми, які в місяць заробляють ті, хто називає себе ведучими суспільно-політичних передач. А насправді – є кишеньковими маріонетками Кремля. Цифри – шокують.

Мільйони за брехню: захмарні зарплати російських телепропагандистів шокують

Володимир Соловйов.

Перше місце у списку високооплачуваних російських пропагандистів займає Володимир Соловйов. Цікаво, що навіть українська Вікіпедія називає його: «проституткою на побігеньках у педофіла Путіна та рупором Кремля». Втім, його це, схоже, не особливо бентежить. Російський телеведучий, член політичної партії «Єдина Росія», який відомий своїми антиукраїнськими висловами та пропагандою режиму Путіна, отримує в місяць… 67 мільйонів рублів. Тобто, за нинішнім курсом – більше мільйона доларів.

Наступним, найбільш затребуваним в Росії «зливовим бачком» є Дмитро Кисельов. За інформацією блогера, цей пропагандист отримує 20 мільйонів рублів (майже 305 тисяч доларів) на місяць.

Ну і замикає «трійку лідерів» не менш відома розповсюджувачка кремлівських фейків Ольга Скабєєва зі своїми «жалюгідними», на фоні двох попередніх пропагандистів, чотирма мільйонами рублів (майже 61 тисяча доларів). А путінські маріонетки, які дрібніші рангом, наприклад: Норкін, Попов, Кузичев, Шейнін, отримують наполовину менше від неї.

Мільйони за брехню: захмарні зарплати російських телепропагандистів шокують

Ольга Скабєєва.

Саша Сєвєрний не приховує, що оприлюднені цифри, отримані ним з неофіційних джерел. А все тому, що офіційної інформації з цього приводу просто ніде немає. І це навіть незважаючи на те, що всі названі пропагандисти працюють на державних телеканалах, які отримують чималі дотації з державного бюджету. Тобто, утримуються за кошти платників податків. Тож блогер запропонував названим пропагандистам самим оприлюднити розміри своїх «кровно зароблених». А потім додає, що відповіді поки жодної. Щоправда, дещо раніше Ольга Скабєєва дуже обурювалася тому, що оприлюднили її заробітну платню. Казала, що цифри не відповідають дійсності. Водночас, скільки заробляє, озвучувати відмовилася.

Користувачі соцмереж обурені. Пишуть, що платити мільйони тим, хто так нахабно бреше з екранів центральних російських телеканалів і навіть не червоніє, – це просто злочин. І така реакція цілком зрозуміла. Не секрет, що в останні кілька років економіка Росії переживає не найкращі часи. Падіння цін на нафту і газ на світових ринках, економічні санкції, колосальні витрати на мілітаризацію та тотальна корупція призвели до того, що більшість населення заледве зводить кінці з кінцями.

Як пишуть колеги з видання Діалог, мінімальна пенсія, яку отримують в РФ більшість людей похилого віку – 8 тисяч рублів (майже 122 долари). Зарплати висококласних шкільних вчителів – до 35 тисяч . А лікарів – від 17 до 50 тисяч. Щоправда на таку зарплату в місяць можуть розраховувати лише головні лікарі або висококласні хірурги, які активно оперують.

Нагадаємо, Генпрокуратура України взялася за Медведчука – кума російського президента Путіна, запідозривши його у державній зраді та сепаратизмі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...