Щоб проїзд був дешевшим: чернівчанин запропонував побудувати сонячну електростанцію для тролейбусів

Опубліковано: 05.02.2019. Автор: . Чернівецька область

Щоб проїзд був дешевшим: чернівчанин запропонував побудувати сонячну електростанцію для тролейбусів

Облаштувати її чоловік пропонує на дахах тролейбусного депо та цехів підприємства. У такий спосіб, на думку чернівчанина Сергія Маньковського, підприємство може стати енергонезалежним. А це, своєю чергою, дозволить здешевити вартість проїзду у тролейбусах.

Вартість електрики з кожним роком збільшується. А робота тролейбусного управління (на вул. Комунальників) повністю залежить від електроенергії. Її здорожчання призводить до підвищення ціни квитка та великих щорічних субвенцій з міського бюджету. З огляду на це, пропоную побудувати сонячну електростанцію в депо ЧТУ. Це дасть змогу управлінню стати частково енергонезалежними, знизить загальну собівартість електроенергії. Крім того, якщо спорудити сонячні панелі не тільки на даху цехів, а і над територією стоянки тролейбусів, це допомогло би вирішити проблему зберігання рухомого складу під відкритим небом, – йдеться у електронній петиції, яку чернівчанин зареєстрував на сайті міської ради.

Щоб звернення розглянули у міській раді, його впродовж місяця мають підписати 250 чернівчан. Наразі петицію підтримали 83 особи.

Нагадаємо, свого часу чернівецькі електротранспортники пояснювали, чому у місті так часто горять тролейбуси.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...