«Укрзалізниця» планує зменшити кількість провідників

Опубліковано: 05.02.2019. Автор: .

«Укрзалізниця» планує зменшити кількість провідників

Мова йде про окремі пасажирські поїзди дальнього сполучення. Як  експеримент вже в першому півріччі цього року керівництво залізниці хоче спробувати, щоб пасажирів у двох вагонах обслуговували два провідники, а не три, як зараз. У відомстві додають, що експериментувати будуть із поїздами, які курсують на максимальній швидкості із мінімальною кількістю зупинок.

Проведення експерименту заплановане в першому півріччі цього року. Він не передбачає скорочення кількості провідників. Зміни стосуватимуться лише нових пасажирських вагонів або тих, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт, – йдеться у відповіді «Укрзалізниці» на запит колег з «Центру транспортних стратегій».

У відомстві сподіваються, що таким чином зможуть зменшити витрати на обслуговування пасажирів. І додають, що якість обслуговування від цього не погіршиться. А ще, в ході експерименту планують більш ретельно проаналізувати функції провідників, аби в майбутньому їх переглянути.

Такий підхід до обслуговування пасажирів вже випробували залізниці інших країн. Зокрема, Білорусь вже давно застосовує норми обслуговування – два провідники на два вагони, – зазначили в «Укрзалізниці».

Нагадаємо, як вже повідомляв «Західний аргумент», з 15 січня залізниця підняла вартість постільної білизни.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Що ви очікуєте від 2019 року?

  • Головне, щоб мир в Україні настав. Все решта - дрібниці (31%, 35 голосів)
  • Здоров’я (17%, 19 голосів)
  • З нашою владою вже ні на що не розраховую (15%, 17 голосів)
  • Аби не було гірше (13%, 15 голосів)
  • Нового Президента (11%, 12 голосів)
  • Покращення матеріального стану (9%, 10 голосів)
  • Я не вірю в те, що бажання, які загадаю, здійсняться (4%, 4 голосів)

Всього проголосували: 112

Loading ... Loading ...