Папа Римський Франциск визнав факт сексуального насильства над монахинями у церкві

Опубліковано: 06.02.2019. Автор: .

Папа Римський Франциск визнав факт сексуального насильства над монахинями у церкві

Папа Римський Франциск визнав наявність випадків, коли представники духовенства сексуально знущалися з монахинь. Принаймні в одному з випадків, розповів голова Католицької церкви, їх утримували як секс-рабинь.

За словами Папи Франциска, його попереднику – Бенедикту XVI – свого часу навіть довелося закрити одну з конгрегацій монахинь, які стали жертвами насильства з боку священиків, повідомляють наші колеги із ВВС.

Папа Бенедикт мав сміливість розпустити конгрегацію, яка заразилася рабством – навіть сексуальним рабством, влаштованим частиною церковників, – сказав Папа Римський Франциск у ході історичного візиту до Близького сходу.

Вважається, що це перший випадок, коли Франциск публічно визнав існування проблеми сексуального насильства над монахинями в Католицькій церкві. За його словами, Ватикан намагається вирішити цю проблему, проте вона «все ще має місце».

У листопаді минулого року католицька організація, що об’єднує монахинь з різних країн світу, засудила «культуру мовчання і секретності», яка забороняє їм публічно говорити про свої проблеми. Це сталося всього за кілька днів після того, як журнал Woman Church World розповів про монахинь, яких змушували робити аборти, аби позбутися спільних зі священиками дітей.

Нагадаємо, «Західний аргумент» свого часу писав про черницю з Колумбії, яка після восьми років життя в монастирі вирішила стати порно-акторкою.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...