«Бл…!»: іменинниця Ірина Луценко продемонструвала з трибуни ВРУ свій словниковий запас

Опубліковано: 07.02.2019. Автор: .

«Бл…!»: іменинниця Ірина Луценко продемонструвала з трибуни ВРУ свій словниковий запас

Представник Президента Ірина Луценко вилаялася з трибуни Верховної Ради, коли переплутала матеріали доповідей. Депутат мала доповідати по питанню перейменування Дніпропетровської області, але, вийшовши на трибуну, почала розповідати про спостерігачів від Росії і підготовку втручання у вибори Президента.

Коли спікер ВР Андрій Парубій зупинив Ірину Луценко, зазначивши, що вона доповідає не те, та повернулася до мікрофона і сказала:

Бл…! Вибачте, будь ласка. Зараз візьму матеріали.

Парубій спробував заспокоїти здивованих такій лексиці колеги нардепів. І попросив поставитися із розумінням до цього. Мовляв, «всі перебувають у стані високої напруженості, приймають важливі рішення, а пані Ірина має низку законопроектів до доповіді».

До слова, сьогодні в Ірини Луценко день народження. Нардепу і володарці звання «Жінка третього тисячоліття» виповнилося 53 роки.

Після конфузу Луценко знову вийшла на трибуну і почала доповідь щодо законопроекту про перейменування Дніпропетровської області.

Нагадаємо, народні депутати сьогодні проголосували за те, щоб внести до порядку денного сесії Верховної ради і направити до Конституційного суду законопроект щодо внесення змін до статті 133 Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. За відповідне рішення віддали свої голоси 240 парламентарів.

Натомість представники фракції «БПП» пропонували перейменувати область у Дніпровську, повідомляють колеги з «Української правди». Спікер парламенту Андрій Парубій закликав голосувати за обидва документи, зазначивши, що це не заборонено законом. Проте голосів за законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області у Дніпровську не набралося. За це проголосували всього 144 нардепи, із необхідних 226.

Згідно з процедурою, законопроект про внесення змін до Конституції України може бути розглянутий Верховною Радою тільки за наявності висновку Конституційного суду щодо відповідності ініціативи вимогам ст. 157 і 158 Основного закону. Після отримання висновків КС парламент може ухвалити в першому читанні такий законопроект не менше, ніж 226 голосами.

І лише на наступній черговій сесії, Верховна Рада може голосувати за нього для прийняття в цілому. Для цього потрібно не менше 300 голосів парламентаріїв. Така процедура встановлена Конституцією України.

До речі, свого часу народний депутат від БПП, представник Президента України у Верховній Раді, а також дружина Генерального прокурора Юрія Луценка Ірина насмішила українців неймовірними успіхами відомства за два з половиною роки під керівництвом її чоловіка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...