Мільйони на поламаних ліфтах? Депутат Рівнеради Стасюк оприлюднив доходи своєї родини

Опубліковано: 07.02.2019. Автор: . Рівненська область

Мільйони доларів на поламаних ліфтах? Депутат Рівнеради Стасюк оприлюднив доходи своєї родини
Роман Стасюк.

Виявляється, поламані ліфти, окрім проблем та незручностей для мешканців будинку, можуть стати і непоганим джерелом прибутків. Причому настільки непоганим, що на них можна заробити чималі статки. Особливо, коли ти депутат і маєш доступ до бюджетних коштів. Нещодавно депутат Рівнеради, «радикал» і чи не найголовніший критик міського голови Рівного Роман Стасюк оприлюднив свою декларацію. Так от, як виявилося, його родина офіційно – доларові мільйонери. При тому, що останні кілька років пан Стасюк заперечує свою причетності до фірми «Арм-Еко», яка обслуговує чи не всі ліфти в багатоповерхівках Рівного.

Згідно з даними про майновий стан, Романа Стасюк володіє кількома земельними ділянками у Рівненському районі загальною площею 3,5 гектари. У власності родини депутата є виробничо-складські приміщення площею 765 квадратних метрів та житловий будинок на 175,2 «квадратів». Крім того, він має ще й два незавершених об’єкти площею 92 та 60 кв. м.

Задекларував депутат і магазин площею 270 квадратних метрів. Не відстає від депутата-«радикала» і його дружина Орислава Стасюк, яка теж володіє магазином. Щоправда меншої площі – 103,9 квадратних метри. Цікаво, що згідно з декларацією, вона ще й любить покататися, як то кажуть, з вітерцем. Два роки тому вона стала власником мотоциклу «Хонда». Крім того, у її розпорядженні є й автомобіль – «Шкода Октавія А5» випуску 2012 року. До речі, право на керування ним має також і її чоловік.

Доходи пан Стасюк отримує одразу з кількох джерел. Згідно із його декларацією 81,3 тисячі гривень він заробив як помічник народного депутата України. Майже 300 тис. гривень  отримав від продажу нерухомого майна. А ще близько 50 тисяч гривень – від здачі майна в оренду. Та це все «копійки» у порівнянні із тим, скільки заробила його дружина. Зарплата Орислави Стасюк в ТОВ «АРМ-Еко» склала 640 тисяч гривень.

А тепер найцікавіше – готівкою депутат Рівнеради назбирав аж 820 тисяч доларів, 10 тисяч євро та 750 тисяч гривень. Має власні заощадження у готівці і дружина Стасюка – 10 тис. доларів і 150 тис. гривень.

Не секрет, що поза очі Романа Стасюка у Рівному називають «ліфтовим королем». Це й не дивно, адже фірма «Арм-Еко», від якої більше двох останніх років він активно відхрещується, обслуговує чи не всі ліфти у багатоповерхівках обласного центру. Крім того, працюють вони, та ще кілька підконтрольних фірм, у Вараші, Львові, Луцьку та навіть Києві.

Нагадаємо, свого часу на Рівненщині розгорівся скандал через високі зарплати голови та працівників Шпанівської ОТГ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...