Стати президентом Савченко завадили відсутність печатки і…2,5 мільйонів гривень

Опубліковано: 07.02.2019. Автор: .

Стати президентом Савченко завадили відсутність печатки і…2,5 мільйонів гривень

Сьогодні Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатом в президенти Надії Савченко. Рішення пояснили не тим, що політик перебуває під слідством, а іншою, більш банальною причиною – подані нею документи не відповідали встановленим вимогам.

Зокрема, рішення партії Савченко про її висунення кандидатом не було скріплено мокрою печаткою партії. А ще, вона не надала документи, які підтверджують внесення застави у розмірі 2,5 мільйони гривень, що є обов’язковою умовою для реєстрації кожного з кандидатів у президенти.

Водночас, як повідомили у ЦВК, сьогодні зареєстрували ще чотирьох претендентів на головну булаву в країні – чинного Президента Петра Порошенка та ще трьох кандидатів. Серед них, народний депутат України кількох попередніх скликань Юрій Кармазін, журналістка Юлія Литвиненко та керівник громадської організації «Влада народу» Олександр Ващенко.

Окрім того, на розгляді Комісії знаходяться документи ще десятого потенційних кандидатів. Але, навіть без них, ці вибори вже матимуть рекордну досі кількість претендентів на пост голови держави. Станом на сьогодні у перегонах вже беруть участь 41 кандидат. До порівняння, попередній рекорд із кількістю у 24 прізвища у виборчому бюлетені був зареєстрований на президентських виборах у 2004 році.

Зазначимо, що реєстрація усіх кандидатів завершиться 8 лютого.

До слова, свого часу Надія Савченко амбіційно заявляла, якщо вона захоче стати Президентом, то стане ним.

Нагадаємо, Надію Савченко, яка заарештована за підозрою в підготовці терористичних актів, висунули кандидатом у президенти на виборах 31 березня 2019 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar
Ні, і в церкві все не так.. все не так, хлоп"ята..
Ні, і в церкві все не так.. все не так, хлоп"ята..

А у вальцьмана була мокра печатка? І 2 мільйона було? Ти диви.. все навпаки в країні дурнів..

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...