Тролейбус № 6 у Рівному знову їздитиме

Опубліковано: 07.02.2019. Автор: . Рівненська область

Тролейбус № 6 у Рівному знову їздитиме

Рівно тиждень знадобилося чиновникам рівненського району, аби знайти гроші на відшкодування перевезень пільговиків у тролейбусному маршруті № 6 «Городок-Рівне». На початку лютого, попри невдоволення людей, КП «Рівнеелектроавтотранс» заявило про закриття маршруту. Причина – півмільйонний борг району перед рівненським комунальним підприємством. П’ятого лютого міський голова Рівного повідомив, що отримав гарантійний лист із обіцянкою розрахуватися. І пообіцяв відновити тролейбусний маршрут лише за умови повного розрахунку. А сьогодні голова Рівненської районної ради Володимир Пилипчук на своїй сторінці у Facebook написав, що обидва керівники нарешті порозумілися.

Тролейбус номер 6 як курсував з Рівного в Городок, і навпаки, так і буде курсувати. Сьогодні була зустріч із міським головою Рівного Володимиром Хомком щодо цієї ситуації. Радий, що ми знайшли порозуміння.

А ще пан Пилипчук додав, що кошти на відшкодування проїзду пільговиків-жителів Рівненського району будуть виділені згідно з Програмою із районного бюджету та бюджетів сільських рад.

Зазначимо, що тролейбусний маршрут №6 єдиний у Рівному, який виїжджає за межі обласного центру. Тож цілком логічно, що ним здебільшого користуються мешканці приміських сіл.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...