Міжнародний скандал у Донецькому медуніверситеті: сотні іноземних студентів відрахували нібито за неоплачене навчання

Опубліковано: 08.02.2019. Автор: . Дніпропетровська область

Міжнародний скандал у Донецькому медуніверситеті: сотні іноземних студентів відрахували нібито за неоплачене навчання

Освітній скандал у Кропивницькому медичному вузі набирає обертів. 850 студентів із двох десятків країн, які напередодні протестували під стінами ректорату Донецького національного медичного університету (після окупації Донецька у 2014 році виш передислокувався на територію, підконтрольну Україні. Юридична адреса наразі у Лимані, а навчання проходить у містах Краматорськ і Кропивницькому.– Ред.), відрахували з вишу. Студенти вимагали з’ясувати, куди поділися вже сплачені ними за навчання гроші.

Скандал у вузі розгорівся ще наприкінці минулого року. У Кропивницькому, де розташовані два факультети Донецького національного медичного університету, іноземні студенти заявили, що їх погано навчають, а також розповідають про махінації із оплатою за навчання. Всього в університеті – понад тисяча іноземців. Одного дня їм оголосили, що їхня оплата за навчання так і не дійшла на рахунки університету в повному обсязі. У конфлікт втрутилися правоохоронці, повідомляють колеги із ТСН.

Студенти вийшли на протест, вимагаючи пояснень. Вони кажуть, що гроші за навчання сплатили, фірма-посередник їх нібито сплатила, проте на рахунки вишу вони так і не надійшли. Тож студентів відрахували із вишу. Відповідний наказ  з’явився на офіційному сайті навчального закладу.

У вищій школі запевняли, що допоки поліція вестиме розслідування, студенти будуть навчатися. А сьогодні ректор підписав наказ про відрахування. Тим часом, вчора самому ректору оголосили про підозру у хабарництві і днями обиратимуть запобіжний захід. Після звістки про відрахування студенти знову зібралися на мітинг.

Нагадаємо, студенти-іноземці Тернопільського медуніверситету вразили Мережу виконанням української колядки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...