Відома «госпітальєрка» з Рівного Яна Зінкевич пішла працювати комунальником

Опубліковано: 08.02.2019. Автор: . Рівненська область

Відома «госпітальєрка» з Рівного Яна Зінкевич пішла працювати комунальником

На базі відомого медичного батальйону Української Добровольчої Армії у Дніпрі створили комунальне підприємство «Госпітальєри Дніпра». Це перше таке комунальне підприємство в Україні. Його мета – навчати людей наданню домедичної та першої медичної допомоги потерпілим в різних ситуаціях. Найперше інструктори «Госпітальєрів» розпочали вишкіл співробітників «Муніципальної варти», а далі планують працювати в цьому напрямку і з іншими бюджетниками, зокрема вчителями.

За словами Яни Зінкевич, яка, до речі, і очолила новостворене комунальне підприємство, на цей рік з бюджету міста Дніпра їм виділили 4,6 мільйона гривень. Ці кошти підуть здебільшого на організаційні витрати: оплату праці співробітників, закупівлю матеріалів, манекенів, дообладнання приміщення тощо.

Ми маємо право займатись господарською діяльністю і, мабуть, десь через місяць ми будемо займатись і комерційними проектами в тому числі. У Дніпрі є дуже багато охочих навчатись, – зазначила Яна Зінкевич у коментарі колегам з «Радіо Свобода».

Нині на підприємстві працює 13 чоловік. Це сертифіковані інструктори – медики та парамедики – з досвідом надання допомоги пораненим у зоні бойових дій. Усі вони мають державні та волонтерські відзнаки.

Нагадаємо, Яна Зінкевич – доброволець-медик із Рівного, яка врятувала з-під обстрілів понад сто бійців. 5 грудня 2015 року в ДТП біля Дніпра вона серйозно травмувала хребет, досі пересувається на візку. Проте це згодом не завадило їй не лише вийти заміж, а й народити доньку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...