Щоб туристи не губилися: в Карпатах встановлять вказівники чеського зразка

Опубліковано: 10.02.2019. Автор: . Закарпатська область

Щоб туристи не губилися: в Карпатах встановлять вказівники чеського зразка

Три сотнi табличок для туристiв з’являться в Карпатських горах. Встановити їх планують у рамках спiвпрацi з Пардубiцьким краєм Чеської республiки. На цих вказiвниках – номери телефонiв рятувальних служб та iнформацiя про мiсцезнаходження.

У Карпатах доволі часто губляться туристи, особливо лижники, які приїжджають сюди взимку. Нерідко їм доводиться робити собi укриття вiд вiтру у снiгу. А для цього потрібно розпалити багаття, обов`язково слід мати при собi сiрники, сухий спирт чи шматок свiчки. Знадобляться i кiлька гiлочок. Їх можна знайти просто в лiсi. Також кожен турист повинен мати у своєму рюкзаку: карту, компас, смартфон, пауербенк, каремат, запаснi шкарпетки, бажано маленьку пилу – не припиняють нагадувати рятувальники. Цi речi допоможуть вижити в горах. А ще нерiдко рятують життя будиночки в горах.

Можуть врятувати i вказiвники, якi iнколи, на жаль, хтось нищить. Та вже незабаром у Карпатах планують встановити аж три сотнi нових табличок чеського зразка. Зроблять завдяки спiвпрацi з Пардубiцьким краєм, йдеться у сюжеті колег М-Студіо.

Першi пiвтори сотнi нових вказiвникiв встановлять вже цього лiта. Розмiстять їх в мiсцях, де туристи губляться найчастiше. До кiнця наступного року табличок стане вдвiчi бiльше. Закарпатськi ж рятувальники кажуть: завдяки таким вказiвникам туристам буде простiше знайти шлях, а загублених в горах стане значно менше.

Нагадаємо, щоб туристи не замерзали у горах, в Мережі з’явилася інтерактивна карта колиб, які є в Карпатах.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Що ви очікуєте від 2019 року?

  • Головне, щоб мир в Україні настав. Все решта - дрібниці (31%, 35 голосів)
  • Здоров’я (17%, 19 голосів)
  • З нашою владою вже ні на що не розраховую (15%, 17 голосів)
  • Аби не було гірше (13%, 15 голосів)
  • Нового Президента (11%, 12 голосів)
  • Покращення матеріального стану (9%, 10 голосів)
  • Я не вірю в те, що бажання, які загадаю, здійсняться (4%, 4 голосів)

Всього проголосували: 112

Loading ... Loading ...