Стало відомо про стан здоров’я житомирської школярки, яку побили однолітки

Опубліковано: 10.02.2019. Автор: . Житомирська область

З’явилися нові подробиці в побитті житомирської школярки однолітками

15-річна дівчинка, яка навчається в одній із житомирських шкіл  і яку нещодавно жорстоко побили подруги, вирішила все ж звернутися до правоохоронців і зняла побої. Виявилося, що в неї зламана рука і, швидше за все, відбита нирка.

Нагадаємо, відео жорстокої розправи над дівчинкою з’явилося днями у Мережі. На ньому кілька дівчат б’ють свою подругу, ще з десяток дітей за цим спостерігають, не втручаються, а хтось навіть знімає те, що відбувається, на телефон.

Одразу постраждала дівчинка не пішла у поліцію, кримінальне провадження розпочали на підставі того, що з’явився в соцмережах відеоролик. Але потім в правоохоронні органи дівчинка все ж звернулася. Разом з нею у відділення поліції ходила й бабуся, яка її виховує.

Дівчинка в поганих компаніях ніколи не перебувала, це скромна і спокійна дитина, – розповіла колегам із Фактів жінка, яка добре знає цю сім’ю. – Після цього побиття і вона, і бабуся не можуть спати. Я розмовляла з ними після того, що сталося. Вони відразу не пішли в поліцію тільки тому, що бабуся погано почувалася. Але зараз вже написали заяву і зняли побої. Виявилося, у дівчинки перелом руки і, швидше за все, відбита нирка. Нирка болить, і найближчим часом бабуся хоче покласти внучку в лікарню для більш детального обстеження – не виключено, що там пошкоджені і інші внутрішні органи. Рука дівчинки зараз в гіпсі. Її били довго і дуже жорстоко, добивали ногами. Це страшно…

За словами жінки, з однією з били її дівчаток постраждала була знайома кілька місяців, вони із різних шкіл і спілкувалися в основному по  Інтернету. Того дня та зателефонувала їй і призначила зустріч, сказала місце і час. Дівчинка йшла на цю зустріч абсолютно спокійно, вона навіть не підозрювала, що там готується розправа. А коли прийшла, її вже чекали агресивні підлітки. Зараз у неї, крім фізичних травм, великий стрес.

Вона втратила сон, плаче, замкнулася в собі. Залишається сподіватися, що ці хуліганки будуть покарані, – розповіла жінка.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...