Назвали смартфони, які найбільш небезпечні для здоров’я людини

Опубліковано: 11.02.2019. Автор: .

Назвали смартфони, які найбільш небезпечні для здоров’я людини

Фахівці статистичного порталу «Statista» назвали смартфони, що найбільше шкодять здоров’ю своїм  електромагнітним випромінюванням.  Відповідний антирейтинг очолив смартфон 2017 року Xiaomi Mi A1 з рівнем випромінювання в 1,75 ват на кілограм.

Другу сходинку посів OnePlus 5T з 1,68 ват на кілограм. А першу трійку замкнув стільниковий телефон Xiaomi Mi Max 3 з показником в 1,58 ват на кілограм.

Варто зазначити, в списку також опинилися смартфони від компаній Apple і Sony. Зокрема, iPhone 7 увійшов в десятку найшкідливіших телефонів, зайнявши дев’яте місце (1,38 ват). А iPhone 8 з показником в 1,31 ват зайняв 14-е місце. У той же час смартфону  Sony Xperia XZ1 Compact дісталася 10-й рядок антирейтингу, рівень випромінювання якого склав 1,36 ват.

У матеріалі нагадують, що біологічний ефект електромагнітного поля в умовах багаторічного впливу накопичується. У результаті можливий розвиток негативних наслідків, включаючи дегенеративні процеси центральної нервової системи, рак крові, пухлини мозку, гормональні збої та інші захворювання.

Назвали смартфони, які найбільш небезпечні для здоров’я людини

До речі, вчені вважають, що смартфон може багато «розповісти» про характер свого власника.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...