«Авто Євро Сила» проти Мерчука: головного патрульного Рівненщини звинуватили у пошкодженні чужого автомобіля

Опубліковано: 12.02.2019. Автор: . Рівненська область

«Авто Євро Сила» проти Мерчука: головного патрульного Рівненщини звинуватили у пошкодженні чужого автомобіля

На сторінці ГО «Авто Євро Сила» з’явилося відео. На ньому видно, як молодий чоловік доводить патрульним поліцейським Рівного, що його автомобіль пошкодив начальник патрульної поліції Сергій Мерчук. А саме, нібито він поставив на дах його авто паркувальний конус і здер фарбу.

Неадекватна поведінка начальника патрульної поліції Мерчука С. по відношенню до керівника ГО «Авто Євро Сила»  м. Рівне.Такі дії неврівноваженого працівника поліції можуть бути віднесені до правопорушення. А саме – пошкодження приватного майна громадян! У Кримінальному кодексі  України таким діям є чітке визначення – «злочини проти власності», – емоційно написав автор відео Igor Gavryliuk.

Як згодом з’ясувалося, мова йшла про автомобіль Руслана Левчика – керівника ГО «Авто Євро Сила» у Рівному. За його словами, вчора вранці він приїхав в Управління патрульної поліції, аби подати запит. Побачив вільне парковочне місце і залишив своє авто. Все, що відбувалось далі – видно на відео.

Того конуса тут не було, він стояв далі, – розповідає пан Левчик. – Десь там далі були пан Мерчук і ще багато кого із керівництва патрульної поліції. Побачив, як Мерчук щось вигукнув до чергового. А після цього підійшов і вдарив моє авто паркувальним конусом. Кажу, «гей, що ти робиш», він щось нецензурно відповів і пішов геть. Черговий запевняє, що нічого не бачив, але камера ж все зафіксувала. Я відразу зателефонував на лінію 102, щоб зафіксувати пошкодження. За цей час хтось підійшов зняв конус і пішли, всміхаючись.  А я залишився чекати представників поліції.

Окрім екіпажу патрульної поліції, на місце прибули також представники моніторингу. Оскільки пан Левченко під час виклику вказав про пошкодження автомобіля і поскаржився на дії представників патрульної поліції. Вони опитали постраждалого та запропонували написати заяву, оформити звернення письмово і надати усі аудіо- та відео докази.

Тим часом у патрульних поліцейських Рівненської області своя правда.

Насамперед варто зазначити, що робота представників ГО «Авто Євро Сила» спрямована на те, аби дискредитувати роботу патрульної поліції, – говорить у коментарі «Західному аргументу» начальник відділу моніторингу Управління патрульної поліції у Рівненській області Андрій Крутень. – Руслан Левчик дійсно приїхав у справах в УПП. Однак вирішив припаркуватися на місці, яке було огороджене. Конуси поставили не проста так – там аварійна дорога і може провалитися покриття. Проте він відставив конус і поставив своє авто. Потім зареєстрував на 102 свою скаргу, що нібито йому конусом пошкодили авто. Нецензурно лаявся. Я дійсно бачив конус на даху автомобіля, однак не можу стверджувати, що поставив його туди саме Сергій Мерчук, оскільки стояв спиною. Але це все є зафіксовано на відео. І коли вже пізніше ми все це переглядали, з’ясовували, перевіряли, то ніякого пошкодження авто не було. І це визнав сам пан Левчик. А щодо його скарги на поліцейських, то наразі відбираємо пояснення, усе з’ясовуємо.

Опубліковано Igor Gavryliuk Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Нагадаємо, у листопаді минулого року під час акції протесту власників авто із іноземною реєстрацією у Рівненській області біля села Біла Криниця один із учасників наїхав своїм авто на очільника патрульної поліції області Сергія Мерчука.  

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...