Ідеї рівнян міський голова Хомко назвав «одоробалом»

Опубліковано: 12.02.2019. Автор: . Рівненська область

Ідеї рівнян міський голова Хомко назвав «одоробалом»
Це, як сказав Володимир Хомко "одоробало", обійшлося рівненським платникам податків у 300 тисяч гривень.

Про пристрасть Володимира Хомка перечитувати всі публікації, у яких фігурує його прізвище, багатьом відомо вже давно. Особливо знають про неї місцеві журналісти, які дозволяють собі в той чи інший спосіб критикувати дії голови. Адже він не упускає жодної слушної нагоди, чи то під час сесії міськради, чи то під час засідання виконавчого комітету, аби у той чи інший спосіб не нагадати автору публікації за це. А в останні кілька років до цієї звички пана Хомка додалася ще одна – моніторити коментарі у соціальних мережах. Саме останнім він і присвятив свій черговий випуск відеоблогу.

Буквально на днях у соцмережах розгорілась полеміка щодо красоти лавочок, які були встановлені біля Краєзнавчого музею, – почав своє відеозвернення Володимир Хомко. – У коментарях я прочитав і звинувачення на адресу міської влади. Шановні, ці лавочки встановлені за гроші громадського бюджету. І громадськістю будь-яке втручання влади у процес визначення, що будувати, сприймається, як утиск громадськості і демократії. Що стосується матеріалу, з якого вони виготовлені, більшого «одоробала» в Рівному ще не було. А це «одоробало» коштувало нам майже 300 тисяч гривень.

На одних лавочках міський голова не заспокоївся і вирішив «проїхатися» й по інших ініціативах. Причому, на стільки розійшовся, що згадав навіть ідею одного зі своїх підлеглих – начальника міського управління культури і туризму Тараса Максименка.

Буквально поруч із цими лавочками стоять, так звані, «сонячні дерева», – продовжив пан Хомко. – Ідея справді хороша, креативна та сучасна. Але подивіться, чи там хтось заряджає мобільні телефони. А гроші на неї ми витратили. Знову ж таки, з подачі громадськості, вони обійшлися нам у 300 тисяч гривень. І не можу втриматися, щоб випадково не травмувати психологічно начальника міського управління культури і туризму Тараса Максименко із його бетонними стовпчиками. Вони також обійшлися місту у 300 тисяч гривень.

Загалом, на думку міського голови Рівного Володимира Хомка, «громадський бюджет – це хороша справа». І він припускає, що колись наше суспільство до цієї «хорошої справи» доросте. Але це буде згодом. Наразі ж така відкритість у використанні бюджетних коштів є нічим іншим, як дзеркалом нашого суспільства, яке їх пропонує.

Будь ласка, оголосіть авторів і ініціаторів цих проектів, аби всі рівняни їх знали. Гадаю, це буде справедливо, – підсумував пан Хомко.

Нагадаємо, міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що місцеві ОСББ з кожним роком отримуватимуть все менше фінансів з міського бюджету і пояснив чому.

Громадський бюджет

Громадський бюджет – дзеркало суспільства.Про лавки біля краєзнавчого музею, "сонячні дерева" та інші недешеві ініціативи рівнян

Опубліковано Рівненська міська рада та її виконавчий комітет Вівторок, 12 лютого 2019 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...