«Виходьте, бо я нікуди не поїду!» Водій львівської маршрутки вигнав школярів, які поверталися з екскурсії

Опубліковано: 13.02.2019. Автор: . Львівська область

«Виходьте, бо я нікуди не поїду!» Водій львівської маршрутки вигнав школярів, які поверталися з екскурсії

Неприємна ситуація сталася у центрі Львова з водієм автобуса №3-А, маршрут якого обслуговує комунальне АТП-1. Він категорично відмовився везти дітей, які поверталися з екскурсії. Про це написала львів’янка Ірина Горбач у Facebook. За словами жінки, 27-школярів супроводжували троє педагогів. За проїзд дорослі заплатили, а школярі у Львові, як відомо, мають право безкоштовного проїзду. Однак водій заявив, що навіть із місця не зрушить, допоки діти не покинуть салон автобуса. Його підтримали і пасажири.

Оплата за дорослих була здійснена, а діти мають право під час навчального року їздити безкоштовно. Хіба ні? Якщо має бути оплата, про неї ніхто не говорив, мова була лише одна – вийдіть з автобусу, бо я не поїду. Обурила також поведінка людей, які, дбаючи лише про свій комфорт, кричали дітям вийти, бо через нас не їде маршрут.  Скажіть мені, будь ласка, чи є правомірним така поведінка водія? По відношенню до дітей молодшого шкільного віку? Чи ми живемо в світі жорстокому, де кожен дбає лише про свій комфорт та вигоду, і ні краплі не задумується над іншими? Головна думка даного посту про те, що водій залишив на холоді дітей. Чому?, – емоційно написала жінка.

Однак думки львів’ян з цього приводу розділилися. Одні підтримують водія та пасажирів, мовляв, чому безкоштовно мають везти одразу таку кількість дітей, а пасажири при цьому терпіти шум та гамір школярів. Інші ж ставлять себе на місце батьків тих дітей і кажуть, що ні за що б не відпустили своє чадо на екскурсію громадським транспортом:

«Ми своїм діткам організовуємо окремий транспорт на екскурсії. Це, насамперед, безпечно! І комфортно….», «Я б не хотіла,щоб моя дитина їхала на екскурсію громадським транспортом…», «Якщо діти їздили на екскурсію в музей, то ніхто не замовляє автобус, вартість якого зовсім не маленька», «Є питання до організаторів екскурсії, чи правомірно було перевозити дітей таким чином? Група велика», – пишуть у коментарях.

Нагадаємо, у травні минулого року на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу, відповідно до якої діти шкільного віку мають право на безкоштовний проїзд під час навчального року. Потрібно лише пред’явити учнівський квиток або інший документ, який посвідчує статус школяра.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...